Jos olette muuttamassa lahteen, harkitkaa uudestaan pitkään älkääkä muuttako tänne. Tää on niin juntti ja paska paikka ettei toista suomesta löydy. Hulluja nistejä ja juoppoja baarit täynnä. Hyvää menoa saa lahdesta etsiä, eikä sellaista löydy. Itse valitettavasti täällä ikäni asunut, mutta kauaa ei onneksi tarvitse tätä menoa katsella kun muutan pois täältä.
Lahti Suomen paskin
kohta entinen lahtel
4249
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Sun sosiaaliluokassa taitaa kaikki suomen paikat ovat yhtä "paskoja", kun ei oo varaa muuhun kuin istua räkäisissä kuppiloissa ja itkeä omaa surkeuttaan mihin oot ittes ajanut.
Täyttä paskaa tää Lahti. Tehdään paskaa toisille toisen nimissä. Ai, että kun näkis muutamaa rottaa siviilissä niin olis turpajuhlat. Eräälle hautausmaalle saa kaivaa muutamat kuopat.
tapa ittes, pääset vähemmällä saatanan urpo!
Koiruleita on taas kakatettu ja pissatettu laduille ja kaduille.
Lahti on kakkapaikka.