kakkoselle

En ota yhteyttä enään sinuun, meidän perheellä on nyt kaikki hyvin, olen pahoillani.
3845
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

jos minua tarkoitat, nii laittappa sama tekstiviestinä myös tietoo....Niin ei jää arvailux, ketä tarkoitat....

Äänestä
  • Eiköhän se tule selväksi sillä jos sanon etten ole ottanut sinuun 1.5 viikkoon mitään yhteyttä? Vaimo tietää kaiken.

    Äänestä

  • >YYakuza kirjoitti:

    Eiköhän se tule selväksi sillä jos sanon etten ole ottanut sinuun 1.5 viikkoon mitään yhteyttä? Vaimo tietää kaiken.

    en kyl huolikaan ukkomiestä, tosin on erittäin ikävää valehdella olevansa sinkku. Nii ikävä kyllä, kun jotkut valehtelee ja pettävät. Mut tsemppii sulle, ole aina rehellinen kuitenki. Mut se siitä, en tietääkseni ollu se kakkonen jolle viestisi oli osoitettu ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


>YYakuza kirjoitti:

En ota yhteyttä enään sinuun, meidän perheellä on nyt kaikki hyvin, olen pahoillani.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu