ystävää etsimässä

Hei löytyykö 52-55v kivaa
viesti kaveria.nainen tai mies
Ei hömpät.Jotka omistaa koiran.
5541
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Käviskö kissi? Siis kissillinen kaveri? = Olisi vapaana runomies kissalla..

Äänestä
  • mies, kissa ja runot ja ikäkin sopiva! Vau!
    MIstä sinut löytäisi?

    Äänestä

miksikäs ei ,jos kelpaisin vain olen mies hieman yli viiskymmenen ja varattukin olen

Äänestä
  • En etsi varattuja,asillisia
    henkilöitä, eipä näytä löytyvän

    Äänestä

  • ninni kirjoitti:

    En etsi varattuja,asillisia
    henkilöitä, eipä näytä löytyvän

    ok,kiitos kuitenkin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ninni kirjoitti:

Hei löytyykö 52-55v kivaa
viesti kaveria.nainen tai mies
Ei hömpät.Jotka omistaa koiran.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu