SunnyBeach Kysymykset!!!

jaessminn

1.Onko sunnybeachilla tarpeeksi lämmintä kesäkuun puolivälissä?
2. Onko hotelli Svejest minkälainen hotelli?
3. Kuinka pitkä matka on action aquaparkista sunnybeachille?tarkoitan sunnybeachin keskustaan?
4.Ovatko kaikki palvelut vielä auki kesäkuun puolivälissä?
5. Onko burgasissakin yhtä halpoja vaatteita kuin sunnybeachilla?

4

800

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 1. Lämmintä kyllä piisaa
      2. Suosittelen sijottamaan enemmän rahaa hottelliin. Todella ränsistynyt vanhan aikainen hotelli. Hissit ei yleensä pelaa ja aamupala huonoa. Henkilökunta neuvostohenkistä ja siivoojat siivoo huoneen millon jaksavat ja kehtaavat.
      3. Kävelymatkan päässä. Luulisin about 2km.
      4. Ovat pääosin jo auki.
      5. En tiedä.

      • Terrrop

        1. Todella lämmin on tuolloin
        2. Ei ole laadukas hotelli sitten olleskaan. Omakohtaisesta kokemuksesta voin sanoa, että vähän isommalla budjetilla kannattaa hotelli varata. Ei mene loma pilalle tuon murjun takia :)
        3. Jokunen kilometri, mutta kuljetuksia menee kokoajan Sunny Beach - Auqua välillä. Helppo siis siirtyä näiden välillä.
        4. Sesonki starttaa jo toukokuussa kunnolla, joten ovat kaikki auki. Raha ratkaisee tuossa paikassa ja mitään paikkaa ei turhaan pidetä kiinni.
        5. Vaatteet on aika laaja käsite.. Näitä piraatti Dolcen laukkuja löytyy sieltä mistä turistejakin läjittäin, mutta jos haluatte láatua ja maksaa hitusen enemmän(kuitenki halvempaa kuin suomessa), niin Burgasista saa.


    • vierassss

      5.burgasissa vaatteiden hinnat ovat huomattavasti korkeammat kuin sunnybeachilla.hintataso on aikalailla suomen luokkaa..

      • Reissaaja.

        hinnat olivat kyllä huomattavasti edullisempia kuin SUomessa. Käsitöiden kohdalla melkeinpä puoli-ilmaisia.

        Ne "merkkituotteet" olivat tosi hyvää laatua, melkeinpä parempia kuin aidot. Ja selvästi edullisempia.

        Varnan kaupoissa ei tullut käytyä. Yleensäkin Varna oli meistä aika ankea kaupunki, jossa neukkumenneisyys oli yhä läsnä. Olihan siellä sitten sellainen "länsimaalainen" ostoskadut ja niissä hinnat olivat paljon korkeammat kuin Kultahietikolla.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      262
      9839
    2. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      184
      5584
    3. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      159
      5179
    4. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      71
      4848
    5. Ootko sä nainen suuttunut

      jostain? Harmi jos tullut väärinkäsityksiä.
      Ikävä
      212
      2409
    6. Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää

      Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.
      Ikävä
      12
      2259
    7. Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen

      Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell
      Maailman menoa
      305
      1893
    8. Minkälainen auto

      Kaivatullasi on? Väri/Merkki? :)
      Ikävä
      90
      1577
    9. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      21
      1541
    10. Kuinka rakastunut olet

      Ja kehen?
      Ikävä
      41
      1143
    Aihe