Älkää

Viiitsikö tapellla! haluttas kirjoitella ,mukavista asioista silloin harvoin kun koneelleni pääsen:(
280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mutta kysy davalta (osoite galleriassa) missä se hevenly place jossa vaan mukavia,kivoja ja ihquja kirjoitellaan. :-))
Ei menisi sinunkaan aikasi hukkaan täällä kun "harvoin koneelle pääset" :-))))))

Äänestä

anteeksi, että ilmiinnyin :) Mutta en ota syytä siihen. mitä sen jälkeen kirjoitettiin :)
Hyvää yötä ja kauniita unia, meikäläinen pitää enemmän painajaisista kuin tämän ollan "keskustelusta" :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


------ kirjoitti:

Viiitsikö tapellla! haluttas kirjoitella ,mukavista asioista silloin harvoin kun koneelleni pääsen:(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu