Laguna = Laatu

breakisti

4

777

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • bbv

      Varaa parantamiseen on ollut. Ottamatta lainkaan kantaa siihen, miten "hyvä" tai "mukava" auto Renault Laguna on, fakta on, että se on ollut kirkkaasti peränpitäjä tilastoissa, joissa vertaillaan käytettyjen, vanhenevien autojen menestystä katsastuksissa.

      Eli jos haluat vikapesän, joka ei mene läpi katsastuksista, hanki käytetty Renault Laguna. Toivottavasti uusi Laguna on nyt aivan toista maata, jota Renault tuolla haluaakin viestittää.

      Tähän on ihan turha laittaa jatkokommentiksi että "kaverilla on ollut laguna eikä ole ikinä ollut mitään nää on saksalaisromuilla ajavien kateutta"...tapauksia on ollut niin paljon, että ne ovat tilastollisesti merkittäviä. Vanheneva Laguna on tähän asti ollut huono auto. Piste.

      Onnea ja menestystä Renaultille laadun kohentamiseen.

      • ssssssss

        ovat toista luokkaa, mutta epäilen eittei se johdu muusta kuin siitä että joko autoa ei huolleta vain ajetaan ja toinen huollot ei tee töitään hyvin.


    • eri maan testit
      • sjnumkfntdftrbyv

        kuinka nopeasti laguna tippuu ja kuinka alas listoilla SEURAAVAN 10 vuoden AIKANA


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei sua enään tunnista

      Kun olet vanhentunut ja lihonut.
      Ikävä
      231
      7816
    2. Etsin vastaantulevista sua

      Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s
      Ikävä
      45
      5370
    3. Huomenet naiselle

      Harmittaa ettei ehkä nähdä enää koskaan. Näillä mennään sitten.
      Ikävä
      59
      4832
    4. Mikä kaivatussasi kolahti?

      Mikä oli erityistä?
      Ikävä
      76
      3537
    5. Kaikesta muusta

      Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko
      Ikävä
      16
      2035
    6. Tekis mieli lähestyä sua

      Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗
      Ikävä
      32
      2011
    7. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

      Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
      Maailman menoa
      146
      2005
    8. Hyvää yötä.

      Miten äkäpussi kesytetään? 😉 pus
      Ikävä
      31
      1859
    9. Ajatteletko koskaan

      Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹
      Ikävä
      44
      1717
    10. Kyllä hävettää!

      Olla taivalkoskelta jos vuoden taivalkoskelainen on tuommoinen tumpelo.
      Taivalkoski
      38
      1672
    Aihe