http://www.iltalehti.fi/digi/2010031811316598_du.shtml
Toivottavasti, kaikilla tän palstan mulkuilla on viruspäivitykset perseellään, virus tarttuu ja sitten on rauhallista täälläkin, ainakin vähä aikaa!!!
Toivottavasti, kaikilla tän palstan mulkuilla on viruspäivitykset perseellään, virus tarttuu ja sitten on rauhallista täälläkin, ainakin vähä aikaa!!!
Vastaukset 6
Vanhimmat
Eihän nyt kukaan rupea edes avaamaan mitään liitetiedostoja....!!
http://www.download.fi/tietoturva/haittaohjelmien_poisto/spybot.cfm
Ja kyllä avauksesi kertoo sairaasta mustasta ihmismielstä, juuri luin toiselta palstalta kuin henkilöt nauroivat ja ilkkuivat Urpon kuolemaa.
sairas se ihmismieli on tällä palstalla.
Missä täällä on urpon kuolemalle naurettu.???? en ole nähnyt yhtään viestiä.
Kuule mistä sinä tiedät mitä tämä porukka vailee ja mitä ei.
Kovatpa on luulot näittenkin tietotaidoista........
hahhaaaaaaaa
Virus o levinny lärviraamatussa just niin kauan kun tän palstan valehtelija pääsi sinne kaivelemaan ihmisten tietoja ja kavereita. Vaan eipä tongi enää meikäpoikaa;)) On sellaset estot ettei ees valenikillä pääse tutkimaan. HAHHHAAAAAA, nauruttaa herrsstwästi ku ummukka ihmettelee että miksei pääse__HAHHHAAAAa
Kuule on sellaset estot meikäläiselläkin ja niin on ummukallakin.
Että ihan turhaa naurat siellä ittees käheeks.
Millä vitun valenikillä????
Mä en ota omaani ystäviksi ketään, jota en tunne, niin mitään valenikkejä ei ole olemassakaan.
Olet kyllä nyt ihan eri planeetalla. Etten sanoisi.