Pikantti

Melinakoo

Ei löytynyt oikein kunnollista aihetta ja kyse ei ole entisöinnistä, mutta jospa joku sattuisi bongaamaan tämän täältä. Minulla on nimittäin muutama osa Pikantti sarjan hyllystöä koivuisena. Nyt olisin ollut vailla uusia jatko-osia, mutta tietenkin juuri sen koivuisen valmistus on lopetettu. Joten jos joku sattuisi tietämään, onko kenelläkään sellaista myynnissä, niin olisin kiinnostunut ostamisesta.

5

1679

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sere45

      katosmaan huutonetistä

      • Melinakoo

        mut kun ei löytynyt, kiitos kuitenkin!


    • Vehoilija ss
      • Melinakoo

        jo bongasin, mutta on taas liian iso kokonaisuus mulle. Kiitos vinkistä!


    • Anonyymi

      Ilmoituksesi on aika iäkäs ja olet voinut löytää jo Pikantti-sarjaa koivusena. Itselläni on joitakin "paloja". TV-taso , laatikosto ala laatikot 4 ja ylhäällä 2 avo hyllyä...kulmahylly.....ja jotain muuta, en nyt varmaksi muista....Mitä olet hakemassa ?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tahtuu Kasperi Viita/Suviviita

      Poliisia ja ambulanssia iso määrä.
      Seinäjoki
      94
      4600
    2. Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe

      Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.
      Maailman menoa
      226
      1823
    3. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      76
      1450
    4. Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste

      Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan
      Kaste
      240
      1150
    5. Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?

      Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.
      Maailman menoa
      322
      1085
    6. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      105
      1070
    7. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      50
      1069
    8. Nojatuoli !

      Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en
      80 plus
      147
      1027
    9. Mökille pariksi viikoksi hänen kanssaan

      Ei teknologialaitteita. Niin ❤️
      Ikävä
      111
      1009
    10. Milloin ymmärsit

      Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os
      Ikävä
      85
      964
    Aihe