kertokaa mistä päin lahtea saa villanpesuainetta villavaippahousuille??? vai tuleeko halvemmaksi TILATA netistä?
ja tarvitsenko muuta, kun villanpesuainetta ja lanoliinia? minkä merkkistä? prismassa suositeltiin bio luvilin villanpesuainetta, eihän se sovellu!?!?!?
lahdesta villanpesuainetta
vaippailijatarr
1
360
Vastaukset
- johannainen!
luontaistuotekaupasta saa sonettia, ja lanoliinia, se iso torin varrella myy itseasiassa ruskovillaakin.Taviskaupoissa eli ainakin prismassa ja launeen citymarketissa on ecover-merkkistä nestemäistä (violetti korkki) joka käy kaikkeen vaippa pyykkiin, meillä käytetään sitä lähes yksinomaan kaikelle pyykille.Marseille-saippuaa luulisi löytyvän ensiavuksi melkeen mistä vaan, jos jaksat käsipyykkinä pestä.Eli ei tarvitse tilailla :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke603016- 1362184
- 921808
- 1641425
- 651356
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?731351- 801281
- 691132
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂771100Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t341028