Mikä lie vikana kun tuntuu että auto käy tyhjäkäynnillä kuin kolmella, kun pakarin päästä kokeilee niin pröpöttää oikein kunnolla. ajaessa kun kone lämpenee ja painaa kytkimen pohjaan niin kierrokset nousee välillä jopa 4 tonniin ja heijaavat tosi paljon. kyseessä siis 96 coupe 1,6 koneella.
ajossa tuntuu että ns auto painaa itse kaasua ja liikenne valois meinaa sammua tai sit kierokset on tosi korkealla
auttakaa
eerouzzzz
1
398
Vastaukset
- rellux
Meganessa puola ei kestä, vaan se hajoaa nopeasti. Hanskalokerossa pitää olla kummatkin puolat (2kpl) varalla. Muuten hajoaa katti.
Nollaa tyhjäkäynti moottori siten, että ota akkukaapeli irti ja odota hetki. Kytke kaapeli takaisin. Kytke sytysvirta ja odota että tyhjäkäynti säätäjän moottorin kara käy päästä päähän ja löytää oikean paikan. Käynnistä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t917415- 373947
- 453500
- 2332723
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402642- 402443
- 1292369
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292259Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna202178- 451942