HSN-tiedosto???

Eli millä avata ja soittaa/katsoa HSN-tiedostomuotoja?
1102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hei kollega! Ensiksi kysyisin onko sinun koneellasi asennettuna HSN open softa.Pitäis löytyä googlettamalla, tiedät kai mitä "googlettaminen on?". No kun saat ladattua HSN openin niin asenna se temp kansioon mikä pitäisi löytyä jokaisen c asemalta. Ellei tämänkään jälkeen ala ohjelma rullaamaan niin suosittelen että sinun täytyisi konffia reitittimen portteja auki sisään tulevalle HSN liikenteelle. Eiköhän tuo ongelma näillä eväillä selviä. Voit myös soittaa helsinkiin HSN Office Oy:n tukipalveluun. Numeroa en muista mutta eiköhän 118:in likat sen helposti löydä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jussi kirjoitti:

Eli millä avata ja soittaa/katsoa HSN-tiedostomuotoja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu