Joko sitä saa?

Siis sitä Suomussalmen uutta matkamuisto-T-paitaa? Sitä jossa lukee tähän temavuoteen viitaten että "Pysähdy Suomussalmella - täällä ryssäkin pysähtyi!"
51565
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

pakko saada

Äänestä
  • tilaan heti, koko 52

    Äänestä

Helvetti! Aivan loistava asenneteksti!!!! Eiköhän tilata porukalla, netissä on pilvin pimein firmoja, jotka myy t-paitoja omilla teksteillä jopa yksiä kappaleita.

Äänestä

Mulle kaks, koko L!

Äänestä

Nyt ne ryssät ovat vaan jääneet tänne ihan pysyvästi,eivät vain pysähtyneet

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Haukiperä kirjoitti:

Siis sitä Suomussalmen uutta matkamuisto-T-paitaa? Sitä jossa lukee tähän temavuoteen viitaten että "Pysähdy Suomussalmella - täällä ryssäkin pysähtyi!"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu