Koe elämys

Poikkea nakurannalle. Ihan vaan ujostelematta ja nauti.

Nakurannoista saa parhaiten tietoa ryhmästä http://groups.msn.com/alastiihaninta Huomaa, että osoite on muuttunut. Tervetuloa mukaan kaikki alastomuudesta nauttivat
2598
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

joopa joo

Äänestä

Tosi on

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ahokivi kirjoitti:

Poikkea nakurannalle. Ihan vaan ujostelematta ja nauti.

Nakurannoista saa parhaiten tietoa ryhmästä http://groups.msn.com/alastiihaninta Huomaa, että osoite on muuttunut. Tervetuloa mukaan kaikki alastomuudesta nauttivat

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu