Onko kukaaan ollut lähiaikoina Antalyassa Kremlin palace hotellissa. Millainen paikka on. millaiset huoneet, ruka ,ravintolat yms. Ja onko lähistöllä ostospaikkoja ja mikä on hintataso. Olisi kiva jos joku vastaisi. toivoo eerikki
Kremlin Palace hotelli
aasi-05
1341
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Oltiin viime keväänä Wow Kremlin Palacessa ja tykättiin kovasti. Siinä on vieressä Topkapi joka kuuluu samaan ketjuun joten palveluita voi käyttää ristiin. Hotelli on ihan rannalla ja siellä oli iso vesipuistokin. Rannalla oli myös ravintola jonka palvelut kuuluivat all inclusiveen. Ruokaa oli tarjolla hirveästi ja erilaisia vaihtoehtoja. Ruoka oli hyvää eikä tullut vatsatautia.
Huoneet oli hienot ja ne siivottiin päivittäin. Henkilökunta mukavaa ja tarjoilu pelasi...
Hotellialueella ei ole kauppoja mutta dolmuksella pääsi kaupunkiin. Ja siinä ennen kaupunkia oli Akkapark, joka oli ainakin naisten mieleen. Kaupungissa tietysti muitakin paikkoja. Hintataso vaihteli, mutta pääosin oli ihan edullista.
Suosittelen lämpimästi!