golf III 93

Pakki ei kestä päällä ja pitää outoa ääntä.Mikähän vikana.Ois tiedossa 1,8 bensa koneen laatikko,onkohan samanlainen?
3273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

finiito! Osta uusi niin pakki toimii.

Äänestä
  • Ei käy 1.8 laatikko. 1.8 laatikot: AAM, ABS, ADZ,
    tuossa sun golperossa AAZ tai 1Z laatikko...

    Äänestä

  • antze89 kirjoitti:

    Ei käy 1.8 laatikko. 1.8 laatikot: AAM, ABS, ADZ,
    tuossa sun golperossa AAZ tai 1Z laatikko...

    kyllä se kävi ja toimii

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


GTD 1,9 kirjoitti:

Pakki ei kestä päällä ja pitää outoa ääntä.Mikähän vikana.Ois tiedossa 1,8 bensa koneen laatikko,onkohan samanlainen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu