Emolevyn

mistä tietää mitkä tuosta linkistä pitää ladata? 939NF6G-VSTA

http://www.asrock.com/MB/download.asp?Model=939NF6G-VSTA&o=XP
379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

uusin.

Äänestä
  • pelkästään tämä vai pitääkö se dos:kin ladata

    ? 1.40 5/7/2007 Windows® 501.00KB UpdateAMI kernel code.

    Äänestä

  • onko se kirjoitti:

    pelkästään tämä vai pitääkö se dos:kin ladata

    ? 1.40 5/7/2007 Windows® 501.00KB UpdateAMI kernel code.

    kumpi riittää. Sinulle lienee helpompi tuo windows-versio. Olethan täysin varma tuosta emolevyn mallista? Väärä bios saa koko koneen täysin mykäksi. Lisätään vielä kysymys: Miksi haluat uudemman biosin? Pelkän päivityksen takiako?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


päivitystä kirjoitti:

mistä tietää mitkä tuosta linkistä pitää ladata? 939NF6G-VSTA

http://www.asrock.com/MB/download.asp?Model=939NF6G-VSTA&o=XP

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu