se saatanan paskan jauhanta täällä???vituttaako ehkä teitä jotka ei ole winissä?????
Lopettakaa jo
ukkeli x
5277
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Minua vivuttaa ja pahasti, koska omaisuuttani ei ole vakuustakavarikossa, en ole hassannut rahojani ponziin, tunkkini eivät vaadi korvauksia, minulle ei ole tulossa rikosrekisteriä ja minun tulevaisuuttani eivät kansoita ulosottomiehet. Minun ei edes tarvitse etsiä kaupasta Tummelia. Voi minua kurjaa, kun en ole jäsenenä Wincapitassa..
Ok.
muija ei anna enää sijoittaa kakkoseen, otanko eron?
Myöhäista, edellisen huussin 10 .... 12000 jäsenen rahat jaettiin 500:lle.
nyt se vasta alkaa, kun syytteen myötä tulee julkiseksi kaikki "kootut tarinat". Ne tullaan ruotimaan sana sanalta ja jopa tavu tavulta täällä ja muropalstalla.
Vaikka kaikki 20.000 sivua on "turhaa", koska kukaan kuulustelluista ei eole kiinnostunut vastaamaan kysymykseen "missä rahat?".
Pikku huijaukset kun yleensä menee "aika tekee tehtävänsä" periaatteella ohi, mutta tamä pulauus oli sen verran suuri, että veriruskeat synnit siirtyvät aina neljänteen polveen (koska jatkoivat "yhtiötoimintaa") ja vanheneminen ei ole edes alkanut.