Rappaustyöt

Voimme ottaa ensi kesäksi vielä muutaman rappauskohteen.

Kaikki tiedustelut ystävällisesti:
[email protected]
3356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Taitaa ahneilla rapparikusipäillä olla hommat vähissä, kun pitää täällä ilmoitella! Jokohan viimeisellä alkaa hinnat tippumaan, kun pudotuspeli on alkanut. Toivottavasti lama kestää vielä pitkään!

Äänestä
  • Paskannat housuihisi kun tulemme muutaman tosi Rapparin kanssa tervehtimään sua. Katsotaan kuka on kusipää ja kuka ei. Voidaan antaa vaikka paikanpäällä työnäyte RAPPAAMISESTA.

    Äänestä

  • tumma väni kirjoitti:

    Paskannat housuihisi kun tulemme muutaman tosi Rapparin kanssa tervehtimään sua. Katsotaan kuka on kusipää ja kuka ei. Voidaan antaa vaikka paikanpäällä työnäyte RAPPAAMISESTA.

    Kapsahdit sitten provoon ja komeasti!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Murator kirjoitti:

Voimme ottaa ensi kesäksi vielä muutaman rappauskohteen.

Kaikki tiedustelut ystävällisesti:
[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu