ei ikinä

toyta merkkisillä autoilla ei tee mitään.
todella huono peltisiä/korisia.
minä en tiedä huononpaa autoa kuin toyota
121900
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Niin kyllähän suomi vielä vapaa maa on. Siis eihän sitä tojoa ole pakko ostaa. Enempi ihmetyttää miksi siitä tänne kirjoitat?

Äänestä

No, hävisitkö kädenväännön vai väittelyn autoista kapakassa?
Ilmeisesti sinulta on juotava loppunut, vaikka hengentuotteestasi päätellen oletkin sitä jo yli lääkärin määräämän nauttinutkin.

Äänestä

Osta vaikka Focus tai Astra niin saat varmasti laatua. Tosin valitettavan huonoa!

Äänestä

kuuluu jokamiehen oikeuksiin tehdä ihan omia päätöksiä auton suhteen,välttämättä tojo ei ole tässä tapauksessa heikoin

Äänestä
  • Hienosti oli muotoja kopioitu mm. Mercedekseltä, ja konekin käynnistyi muutaman sekunnin sahaamisen jälkeen. Moottorin käyntiääni muistutti kesämökilläni lepäilevää Husqvarnan moottorisahaa 80-luvun alkupuolelta. Kromia löytyi pakoputken päästä... no, ulkonäköhän on Toyota-pojille ollutkin aina se tärkein ominaisuus, olkoonkin sitten vaikka kopioitua toisilta autonvalmistajilta. Eteenpäinkin tuo kärry näytti kulkevan, tosin ei mitenkään ihmeellisesti. Opel Corsasta olisi saanut samanmoisen videopätkän aikaiseksi. Lopussa kaiken kruunasi kirkkaalla säällä päällä pidetyt sumuvalot. Tuli vähän sellainen "all show, no go" -fiilis. Hyvä jos sulle kelpasi.

    Äänestä

  • Varsinainen peltoauto eikä voi päästää yleiseen liikenteeseen kuten video osoitti.

    Äänestä

Tuskin Mailman 2.suurimmaksi autotehtaaksi pääsee huonoilla tuotteilla,vert Mersun savuavia formula raunioita.Muuten Saksaan menee kuusakoski oyn romuautoista tehty silppu.!!!!

Äänestä
  • ...saavutuksethan (siis formularadoilla) sitten komeat ovatkin!
    Mersun moottoreilla voitettiin MM 1998 ja 1999. Toyotan moottoreilla on kerran (tuurilla) johdettu kisaa...

    Äänestä

  • Sami kirjoitti:

    ...saavutuksethan (siis formularadoilla) sitten komeat ovatkin!
    Mersun moottoreilla voitettiin MM 1998 ja 1999. Toyotan moottoreilla on kerran (tuurilla) johdettu kisaa...

    Saavutukset Formularadoilla? Ehkä olisi parempi puhua rallikokemuksesta. Kuinkas monta MM voittoa mersulla on rallien puolelta?

    - aivan sama

    Äänestä

Juuri näin. Mutta minä en kehtaa ostaa Toijotaa.
Ajellaan mieluummin Länsiautoilla, (Saab9-5 yms.).

Äänestä

ei ikinä 750 bemaria tai s-jaggea, ainakaan alle 15v vanhoina. vitjat kun ei oo niihin rahaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


toyotaa kirjoitti:

toyta merkkisillä autoilla ei tee mitään.
todella huono peltisiä/korisia.
minä en tiedä huononpaa autoa kuin toyota

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu