kilpilahti

kokemuksia kilpilahden alueella toimivista firmoista alueputki, kpa,oripipe,alstom,ym.. onko
resurssit ok?
4477
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

KPA:lla taitaa tällä hetkellä olla parhaat resurssit..

Äänestä

Ei yhtään hyvää sanaa voi nuista kyllä sanoa ihan paskat on resurssit(:

Äänestä

Tehdasputkitukselle,Saikkoselletai ukko Eivoselle

Äänestä

Niissä hommissa on paljon ulkoa tulleita ja saa tehdä pitkää päivää ,lämmitellä tynnyri saunaa ynnä muuta eikä mitään rälläköintiä,heppaamista ym.tyhmää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paluu muuttaja kirjoitti:

kokemuksia kilpilahden alueella toimivista firmoista alueputki, kpa,oripipe,alstom,ym.. onko
resurssit ok?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu