Onko Mombasa hyvä paikka seksimatkan kannalta? Löytyykö helposti vuokrattavia asuntoja?
Seksimatka Keniaan
17
5569
Vastaukset
- mies,muista
käyttää kumia.
Jos olet nainen, Masai-miehet ottavat rahaa.- naiset ei
Se nyt vaan on niin, että käkkäräpäille riittää pelkkä sulka hattuun.
- miehet todellakaan
naiset ei kirjoitti:
Se nyt vaan on niin, että käkkäräpäille riittää pelkkä sulka hattuun.
ei lehmiä ilmaiseksi nussi.
Eivä tole tehneet sitä kymmeniin vuosiin.
Ei ne nyt suomalaismiesten tasolla ole... - Anonyymi
naiset ei kirjoitti:
Se nyt vaan on niin, että käkkäräpäille riittää pelkkä sulka hattuun.
Vähän ruokailua , lääkeitä , puhelin aika on loppu , puhelin menee rikki ynm, ei rahaa sinänsä.
- Anonyymi
Leena kävi jo.
- Anonyymi
miehet todellakaan kirjoitti:
ei lehmiä ilmaiseksi nussi.
Eivä tole tehneet sitä kymmeniin vuosiin.
Ei ne nyt suomalaismiesten tasolla ole...Ottavat rahaa vanhoilta rumilta.
- karvamuna
Egypti on parempi ainakin gay-turismin suhteen.
- Karzan 38
Kaikki mustan Afrikan maat ovat potentiaalisia seksimatkakohteita
- No voi voi
Hauki on kala!
- toimisikohan..
No voi voi kirjoitti:
Hauki on kala!
se norsunkärsä siellä,jalkojen välissä,vai roikkuuko vaan koristeena.Kenian miehethän ovat sellaisia ripakinttuja että,tuulihan ne vie mennessään.
- Matkailu avartaa
toimisikohan.. kirjoitti:
se norsunkärsä siellä,jalkojen välissä,vai roikkuuko vaan koristeena.Kenian miehethän ovat sellaisia ripakinttuja että,tuulihan ne vie mennessään.
Lähde epäilijä katsomaan masai-miehiä, sieltä kaavun alta kun pilkottaa sellanen patukka jottei mitään rajaa. Kyllä ne Kenian miehet maissa pysyy,kun taas Suomen miehet vie viina kumoon...
- Anonyymi
On hyvä. Rahalla sain. T lieppoleena
- Anonyymi
Turisti alueilla saa 10 dollarilla noin kasikymppistä rannalla kuljeksijaa , ainakin
tyttöjä ja varmaan poikiakin.
Kympillä saa pika hivi testin ostoskeskuksissa, siitä sitten mutta ota itse testi tulos labrasta omaan käteen ettei kohde vaihda jonkun toisen papruun tai valehtele.
Esim indiana beach hotellilta bamburissa saa noin 500 € kuussa apartementin keittiöllä , käytännössä rannalla , kolme allasta, pieni raffa , vartiat tietysti.
Ainakin ennen oli kohtuullinen terassi italialais ravintola ranta osuuden kohdalla.
Halpoja takseja jos tietää mitä maksaa, lentokentältä hotellille noin 15 € nykyjään.
Pystyi uimaan meressä, melkein turvallinen ranta piiri myös ilta öisin ja useita raffoja .
Jos kiinnostaa voin kertoa lisää. - Anonyymi
HIV määrät ovat päiväntasaajan eteläpuolisessa Afrikassa niin korkeita, että ajatus seksiturismista ei kyllä ole houkutteleva, vaikka joidenkin heimojen naiset ovatkin todella kauniita.
- Anonyymi
Komppaan edellistä. Keniassa köyhyys oli silmiinpistävää. Iso osa naisista olisi mielellään lyöttäytynyt seuraan. Paljon tyrkympää kuin esim missään Thaimaassa.
Monilla tavoitteena länkkäri mieheksi ja sitä kautta pois maasta. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Komppaan edellistä. Keniassa köyhyys oli silmiinpistävää. Iso osa naisista olisi mielellään lyöttäytynyt seuraan. Paljon tyrkympää kuin esim missään Thaimaassa.
Monilla tavoitteena länkkäri mieheksi ja sitä kautta pois maasta.Siellä on vielä naikkosia, mutta Kiinassa ja Intiassa on vajausta, kiitos siitä kuuluu rocfeller ja Ford säätiöille!
- Anonyymi
Kysy leenalta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä
Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam19112682Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa
Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu516646Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa
10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö1465554K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä
vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon854644Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä
kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju674592Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen
Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos614141Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin
Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko754092Kela maksoi etuuksia 17,3 mrd. eur, yritykset sai 10,6 mrd.
Tuohon päälle vietiin vielä palkansaajilta työeläkeloisille 27,5 miljardia euroa. Etenkin Suomen Sosialistiset Yrittäjä213861Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt
viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta983852- 903595