Onko Mombasa hyvä paikka seksimatkan kannalta? Löytyykö helposti vuokrattavia asuntoja?
Seksimatka Keniaan
17
5555
Vastaukset
- mies,muista
käyttää kumia.
Jos olet nainen, Masai-miehet ottavat rahaa.- naiset ei
Se nyt vaan on niin, että käkkäräpäille riittää pelkkä sulka hattuun.
- miehet todellakaan
naiset ei kirjoitti:
Se nyt vaan on niin, että käkkäräpäille riittää pelkkä sulka hattuun.
ei lehmiä ilmaiseksi nussi.
Eivä tole tehneet sitä kymmeniin vuosiin.
Ei ne nyt suomalaismiesten tasolla ole... - Anonyymi
naiset ei kirjoitti:
Se nyt vaan on niin, että käkkäräpäille riittää pelkkä sulka hattuun.
Vähän ruokailua , lääkeitä , puhelin aika on loppu , puhelin menee rikki ynm, ei rahaa sinänsä.
- Anonyymi
Leena kävi jo.
- Anonyymi
miehet todellakaan kirjoitti:
ei lehmiä ilmaiseksi nussi.
Eivä tole tehneet sitä kymmeniin vuosiin.
Ei ne nyt suomalaismiesten tasolla ole...Ottavat rahaa vanhoilta rumilta.
- karvamuna
Egypti on parempi ainakin gay-turismin suhteen.
- Karzan 38
Kaikki mustan Afrikan maat ovat potentiaalisia seksimatkakohteita
- No voi voi
Hauki on kala!
- toimisikohan..
No voi voi kirjoitti:
Hauki on kala!
se norsunkärsä siellä,jalkojen välissä,vai roikkuuko vaan koristeena.Kenian miehethän ovat sellaisia ripakinttuja että,tuulihan ne vie mennessään.
- Matkailu avartaa
toimisikohan.. kirjoitti:
se norsunkärsä siellä,jalkojen välissä,vai roikkuuko vaan koristeena.Kenian miehethän ovat sellaisia ripakinttuja että,tuulihan ne vie mennessään.
Lähde epäilijä katsomaan masai-miehiä, sieltä kaavun alta kun pilkottaa sellanen patukka jottei mitään rajaa. Kyllä ne Kenian miehet maissa pysyy,kun taas Suomen miehet vie viina kumoon...
- Anonyymi
On hyvä. Rahalla sain. T lieppoleena
- Anonyymi
Turisti alueilla saa 10 dollarilla noin kasikymppistä rannalla kuljeksijaa , ainakin
tyttöjä ja varmaan poikiakin.
Kympillä saa pika hivi testin ostoskeskuksissa, siitä sitten mutta ota itse testi tulos labrasta omaan käteen ettei kohde vaihda jonkun toisen papruun tai valehtele.
Esim indiana beach hotellilta bamburissa saa noin 500 € kuussa apartementin keittiöllä , käytännössä rannalla , kolme allasta, pieni raffa , vartiat tietysti.
Ainakin ennen oli kohtuullinen terassi italialais ravintola ranta osuuden kohdalla.
Halpoja takseja jos tietää mitä maksaa, lentokentältä hotellille noin 15 € nykyjään.
Pystyi uimaan meressä, melkein turvallinen ranta piiri myös ilta öisin ja useita raffoja .
Jos kiinnostaa voin kertoa lisää. - Anonyymi
HIV määrät ovat päiväntasaajan eteläpuolisessa Afrikassa niin korkeita, että ajatus seksiturismista ei kyllä ole houkutteleva, vaikka joidenkin heimojen naiset ovatkin todella kauniita.
- Anonyymi
Komppaan edellistä. Keniassa köyhyys oli silmiinpistävää. Iso osa naisista olisi mielellään lyöttäytynyt seuraan. Paljon tyrkympää kuin esim missään Thaimaassa.
Monilla tavoitteena länkkäri mieheksi ja sitä kautta pois maasta. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Komppaan edellistä. Keniassa köyhyys oli silmiinpistävää. Iso osa naisista olisi mielellään lyöttäytynyt seuraan. Paljon tyrkympää kuin esim missään Thaimaassa.
Monilla tavoitteena länkkäri mieheksi ja sitä kautta pois maasta.Siellä on vielä naikkosia, mutta Kiinassa ja Intiassa on vajausta, kiitos siitä kuuluu rocfeller ja Ford säätiöille!
- Anonyymi
Kysy leenalta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 244642
Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu333533Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka543414Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu203350Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1232940Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod282680Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1162360Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint122351MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,142175Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S331774