Sen huomaa siitä kun rekkajonot jo moottoritiellä asti ja siellä poliisit ohjaamassa niitä vaikka niitä kyllä tarvitaan ihan jossain muualla, mutta siitä sen huomaa että lama on ohi!
LAMA ON OHI!!!!!
Laaamaaaa
7335
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
ajoin pietarintietä ja ihmettelin ku venäjän pojat saa pysäköidä risteys alueelle ja poliisit ei sakota???.Eikö säännöt koske venäläisiä rekkoja?????Voisko poliisi vastata?
Etkö jo tajua, että vieraan maan kansalaiset voivat tehdä täällä mitä vain. Ainoastaan alkuasukkaat ovat sakottamista varten, siitähän valtio rahat vetää. Ei saa olla noin suvaitsematon!!
mites ruoka kassi jakelu?
Saadaan melkein valmiiksi se lpr-imatra rekkaparkki ennen kunnon jonoja. Tulee asianmukaista käyttöä sillekin tielle. Vartijat pokkaamaan ja tarjoilemaan saikkaa ja vessapaperia kuskeille sitten. Hyvä homma!! Nyt painutaan nousuhuuman kulutusjuhliin!
poliisit lähtevät sen varmasti hoitamaan pois. Hommat tehdään tärkeysjärjestyksessä.
raha tilanne kohtuu hyvä mutta seksi elämä on lamassa, valitettavasti:(
vaa et poliisit ei ole igorille yhtään sakkoa kirjoittaneet ku parkkeeravat risteys alueelle.