Moi! Erosin viime kuussa poikaystäväni kanssa, vaikka luulin että meillä menee hyvin ja hän sanoi rakastavansa minua mutta yhtäkkiä hän halusikin olla vain ystävä.. PIdän yhä hänestä enemmän kuin kaverina mutta olen kuullut ystävältäni että hänellä on jo joku uusi, ystäväni ei vain suostu kertomaan kuka.. Tänään kuitenkin päätin unohtaa hänet, mutta koulu alkaa ja näen hänet taas joten en ole aivan varma pystynkö noin vain unohtamaan kaiken.. Hänkin vaikuttaisi olevan yhä kiinnostunut mutta en uskalla puhua hänelle koska pelkään suoraa ei:tä. Koska luulen että hän on oikeasti jonkun kanssa... Mitä pitäisi tehdä??
Särkynyt Sydän..
Tytsi..
3203
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Oi, tyttösein, kerran minäkin murheitani itkin, sitten törmäsin pulloon keltaseen, nykyään murheet huuhtoutuu pois samalla kun juon VIINAA; OI VIINA VIINA VIINA; KUN JUON VIINAA OOOI!!!!! Päivät pitkät ma juon viinaa ja murheet on jossain mäessä lähellä siimaa, oeeoii, viina, sinä ylhäisyys, viina sinä onnellisuus!
(Kertosäe)JUOKAA VIINAA; OEEEIOIII; JUOKAA VIINAA; opeeeioo! Juo murheisiisi tyttösein, ne unohdat nopsaaaaaan! Alkoholi murheet tappaa.
En ihan usko että tuo on paras vaihtoehto...
Selvästi on sun ex:s sen sun kaveris kanssa.