Limewiren ja nyt nettiin tuli tohon yläpuolelle joku Limewiren etsimis juttu. Miten sen saa tosta pois? Osaisko kukaan sanoo?
Latasin
8
299
Vastaukset
- tuppo96
tarkenna toi etsimis juttu ??
- 9
tossa on tollanen Limewiren limetin kuva ja sen vieressä on tollanen laatikko missä nyt sitten lukee "search the web".
- ää??
9 kirjoitti:
tossa on tollanen Limewiren limetin kuva ja sen vieressä on tollanen laatikko missä nyt sitten lukee "search the web".
Onks se niiku toolbar ??
- 13
Netin yläpuoli?
- 9
se on tossa sivun yläpuolella.
Mä mistään toolbareista tiiä? :D - gkvf
9 kirjoitti:
se on tossa sivun yläpuolella.
Mä mistään toolbareista tiiä? :Djoo siis klikkaa sil oikeal hiiren näppäimel siit kohtaa mis se on tai jostain sen vierest (ei yläpuolelt tai alapuolelta) sit siin pitäs lukee jotai limewire toolbar tai jotai sellasta nii siit paina ni sen pitäs lähtee pois
- gkvf
gkvf kirjoitti:
joo siis klikkaa sil oikeal hiiren näppäimel siit kohtaa mis se on tai jostain sen vierest (ei yläpuolelt tai alapuolelta) sit siin pitäs lukee jotai limewire toolbar tai jotai sellasta nii siit paina ni sen pitäs lähtee pois
siiis jos sul on IE (explorel) en oo tost fire foxist varma
- 9
gkvf kirjoitti:
siiis jos sul on IE (explorel) en oo tost fire foxist varma
sain ton pois :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain20111406Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-12710848Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2366228Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1885039Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1313496- 1723485
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin402333Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä3041885Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov91734Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161634