Tyttö tuletko ?

Kotiapulaiseksi kerra tai kaksikin kertaa kuussa siivoilee mun kämpää (3h k) Pohjois-Helsingissä,
imurointi,tiskit ja pyykit koneeseen,silitystä,jne.. pientä ja helppoo hommaa, pientä korvausta vastaan.
Päivisin,iltaisin tai vko loppuisin, millon sinulle sopii parhaiten
1429
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olen 32-vuotias nainen Pohjois-Helsingistä. Olen tällä hetkellä työtön ja töitä haen koko ajan.
Olen ollut hyvin pitkään kotiapulaisena yksityisellä ja auttaminen on ollut aina minulle mieluinen työ.
Onko mitenkään mahdollista tehdä kotitöitä 2-3 kertaa viikossa? Olisin kiinnostunut tekemään enemmän töitä. Työn voin aloitta vaikka heti ja tehdä työt milloin vaan. Mutta jos kiinnostuit niin voisitko ottaa
ensin yhteyttä puhelimitse tähän numeroon: 044-9393961
Toivottavasti kuulen teistä pian.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Leskimies kirjoitti:

Kotiapulaiseksi kerra tai kaksikin kertaa kuussa siivoilee mun kämpää (3h k) Pohjois-Helsingissä,
imurointi,tiskit ja pyykit koneeseen,silitystä,jne.. pientä ja helppoo hommaa, pientä korvausta vastaan.
Päivisin,iltaisin tai vko loppuisin, millon sinulle sopii parhaiten

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu