Meillä oli liikassa poikeuksellinen sijainen; Mies! Se oli ihan vitun hyvän näkönen ja tytöt halus sitä.
Mä jätin tiukkojen urheiluhousujen alta stringit pois ja nännit jöpötti terhakkaasti topin alla pystyssä.
Liikkatunti oli ohi ja muut lähteneet. Mulla oli asiaa maikalle. Mä menin sen luokse ja sanoin:
-Anteeks, mut mulla tuli takapuoli ihan sairaan kipeeks tosta sun jumpasta... Mies tuli lähemmäs ja sano:
-Mitäs jos mentäis tonne pukuhuoneen puolelle?
Mies kaato mut lattialle ja repi mun housut jalasta. Mun pillu oli liukas ja posliini. Mies nuoli ja maisteli nesteitäni. Mä huohotin ja halusin lisää.
-Mä oon ollu tuhma tyttö, rankase mua! Mä voihkin kun liikan maikka upotti sormiparin mun kosteaan pimppaan.
-Mä aion seivästää sut senki pikku huora, mies sano ja survas varottamatta ison suonikkaan kyrpänsä mun pilluun.
-Senkin kiimapillu... aah... Setä antaa sulle munaa-ah!
-Ai! Sattuu-uh... Aah... rankase mua kovempaa! Mä huohotin ja liukastelin lattialla.
Lopulta mies rupesi tärisemään ja veti viime hetkellä kyrpänsä ulos ja tunki sen mun suuhun. Maistelin omia nesteitäni ja mies upotti kyrpänsä syvälle kurkkuun asti. Se rupesi taas sykkimään kun mies nai suuhuni. Lopulta miehen kulli suihki spermaa. Osa jäi suuhuni ja osa valui suupieliä alas rinnoilleni. Mutta minä en ollut vielä saanut, joten miehen oli aika ruveta rankaisemaan.
Mies haki alasti ja spermaa valuen hyppynaruja salin varastosta ja köytti minut kiinni penkin jalkoihin.
-Olepas nyt kiltti tyttö ni setä ei satuta sua.
-Mä oon ollu niin tuhma... Satuta mua!
Ja mies rupes hitaasti nuolemaan mun klittaa ja runkkas omaa kaluaan. Mä voihkin ja huusin sitä lopettamaan:
-Aah! Lopeta... Mun pillu... ei kestä... Aah! Sitten mies kiirehti tahtia ja mä tärisin ja huohotin kunnes sain. Mies jatkoi runkkaamistaan kunnes uusi lasti levisi reisilleni ja sykkivän pillunu päälle.
Mies irrotti minut köysistä ja menimme suihkuun.
Liikan maikkaa
Pikkumyy
3
8495
Vastaukset
- lnoönc
tää oli just hyvä jatka samaa malliin
- KiiMa PiLLu
Huono. Älä Jatka. Nussisit Oikeesti Ni Tietäsit Jotai Kunnon Panosta!
- :o)
...fantasiansa kullakin. Seksinovellia ei kuitenkaan tee vielä se että kirjoitetaan pari hätäistä lausetta joissa on mainittu mahdollisimman monta kertaa pillu, kyrpä, huora ja aah. Samantien vois sitten perustaa palstan missä lueteltaisiin vaan peräkkäin tuhmia sanoja eikä mitään muuta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1984292"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?992833Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p882472Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m202426Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am15223376 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark492243Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.302067- 192051
- 851929
Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1371911