Liikan maikkaa

Pikkumyy

Meillä oli liikassa poikeuksellinen sijainen; Mies! Se oli ihan vitun hyvän näkönen ja tytöt halus sitä.

Mä jätin tiukkojen urheiluhousujen alta stringit pois ja nännit jöpötti terhakkaasti topin alla pystyssä.

Liikkatunti oli ohi ja muut lähteneet. Mulla oli asiaa maikalle. Mä menin sen luokse ja sanoin:
-Anteeks, mut mulla tuli takapuoli ihan sairaan kipeeks tosta sun jumpasta... Mies tuli lähemmäs ja sano:
-Mitäs jos mentäis tonne pukuhuoneen puolelle?

Mies kaato mut lattialle ja repi mun housut jalasta. Mun pillu oli liukas ja posliini. Mies nuoli ja maisteli nesteitäni. Mä huohotin ja halusin lisää.
-Mä oon ollu tuhma tyttö, rankase mua! Mä voihkin kun liikan maikka upotti sormiparin mun kosteaan pimppaan.
-Mä aion seivästää sut senki pikku huora, mies sano ja survas varottamatta ison suonikkaan kyrpänsä mun pilluun.

-Senkin kiimapillu... aah... Setä antaa sulle munaa-ah!
-Ai! Sattuu-uh... Aah... rankase mua kovempaa! Mä huohotin ja liukastelin lattialla.

Lopulta mies rupesi tärisemään ja veti viime hetkellä kyrpänsä ulos ja tunki sen mun suuhun. Maistelin omia nesteitäni ja mies upotti kyrpänsä syvälle kurkkuun asti. Se rupesi taas sykkimään kun mies nai suuhuni. Lopulta miehen kulli suihki spermaa. Osa jäi suuhuni ja osa valui suupieliä alas rinnoilleni. Mutta minä en ollut vielä saanut, joten miehen oli aika ruveta rankaisemaan.

Mies haki alasti ja spermaa valuen hyppynaruja salin varastosta ja köytti minut kiinni penkin jalkoihin.
-Olepas nyt kiltti tyttö ni setä ei satuta sua.
-Mä oon ollu niin tuhma... Satuta mua!

Ja mies rupes hitaasti nuolemaan mun klittaa ja runkkas omaa kaluaan. Mä voihkin ja huusin sitä lopettamaan:
-Aah! Lopeta... Mun pillu... ei kestä... Aah! Sitten mies kiirehti tahtia ja mä tärisin ja huohotin kunnes sain. Mies jatkoi runkkaamistaan kunnes uusi lasti levisi reisilleni ja sykkivän pillunu päälle.

Mies irrotti minut köysistä ja menimme suihkuun.

3

8430

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lnoönc

      tää oli just hyvä jatka samaa malliin

      • KiiMa PiLLu

        Huono. Älä Jatka. Nussisit Oikeesti Ni Tietäsit Jotai Kunnon Panosta!


    • :o)

      ...fantasiansa kullakin. Seksinovellia ei kuitenkaan tee vielä se että kirjoitetaan pari hätäistä lausetta joissa on mainittu mahdollisimman monta kertaa pillu, kyrpä, huora ja aah. Samantien vois sitten perustaa palstan missä lueteltaisiin vaan peräkkäin tuhmia sanoja eikä mitään muuta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. En tullut, koska käytit päätäsi.

      Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m
      Ikävä
      37
      2746
    2. Miten kaivattusi teki sinuun lähtemättömän vaikutuksen?

      Minulla kävi niin, että hän laittoi ruokaa, kun olin nälkäinen. Tie miehen sydämeen käy vatsan kautta.
      Ikävä
      89
      1184
    3. Alkon myynti putosi kesäkuussa 10 prosenttia

      Niin se hallitus tuhoaa valtion verokertymää ylisuurella alkoholiverolla, kun kansalaiset hankkivat juomansa ulkomailta.
      Maailman menoa
      127
      989
    4. Oliko mies vetäytyminen

      Toimiva veto? Miten meille kävi. Ei hyvin ja mahdottomalta tuntuu tilanne nyt.
      Ikävä
      61
      967
    5. Mitä söitte Hänen kanssaan yhdessä viimeksi?

      Tällainen vihjeketju:)
      Ikävä
      66
      907
    6. Ulosotossa olevan tulisi saada itse päättää

      Maksetaanko hänen ulosotossa olevia velkoja takaisin yksi kerrallaan vai ripotellen pikku summia sinne tänne, kuten ulos
      78
      888
    7. EU:lta tyly ratkaisu Temulle

      On se hyvä, että EU on vihdoin ja viimein puuttunut noiden Kiinan krääsän kauppiaiden toimintaan. https://www.is.fi/ta
      Maailman menoa
      102
      832
    8. Oon tässä pohtinut että se nainen

      Ei sovi sulle. Ihmetyttää mitä näet hänessä. Mieheltä miehelle
      Ikävä
      70
      815
    9. Nainen on ihana

      ilta-päivää tosi söpölle naiselle 🤗😘☺ Jos saisin sinut nainen oisin onnellisin mies Etpäs tiedäkään keneltä tämä on?
      Ikävä
      25
      718
    10. Hallinto-oikeus kumosi valtuuston päätöksiä

      Teksti-tv kertoo, että valtuuston päätöksentekoon on osallistunut varavaltuutettu jolla ei ollut oikeutta osallistua. Mi
      Ähtäri
      30
      684
    Aihe