Hei !
Onko käyttökokemuksia tai palautetta tästä HP Compaq Presario CQ71-413eo ?
Etukäteen kiitos !
Onko käyttökokemuksia tai palautetta tästä HP Compaq Presario CQ71-413eo ?
Etukäteen kiitos !
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Kaikki missä lukee "HP", lahoaa käsiin vuodessa.
no, sitten mitä olisi hyvä, hinta max 700€
kiitos
Mihin käyttöön tulisi? Merkki voi kyllä olla HP mutta se ei saa olla mikään Compaq Presario tai Pavilion.
ihan peruskäyttöön mutta täytyy olla dual core ja ihan ok olisi 17" näyttö, että peliä voisi pelata kans. Jos voit jotain suositella olisin kiitollinen.
Peruskäyttö on kovin laaja käsite, mutta pelikäyttö kertoo enemmän että tässä haetaan halpaa viihdekannettavaa.
Alle 700€:lla ei riittävän hyviä ole olemassa koska pelikäytössä tarvitaan myös tehokas näytönohjain. ASUS N71JV olisi varmaan halvin tässä sarjassa, päälle 1000€ maksaa.
Hei !
Sillä pääsäntöisesti tekisin kaikea muuta enemmän kun pelaisin, jos sitten näyttöohjain ei ole 1 juttu, mitä sitten noin 700 olis järkevä ostaa ?
kiitos
Joku HP Probook.
Ei kannata ostaa mitään HP konetta. Kaikki ovat suseja. Ne toimii kunnolla sen vuoden ja sit eiku osia vaihtelemaan ja se on kallista lystiä. Ehdotan asus koneita. Ne ovat omasta mielestäni parhaita tänä päivänä. Ennen HP oli hyvä mutta nyt toimivuus on tippunut ja paljon. Kannattaa luottaa, olen kokenut käyttäjä ja kuulen päivittäin kannettavista ja pöytäkoneista. Pääsen testaamaan lähes kaikkia koneita. Eli kannattaa luottaa minuun mutta omapahan on ongelmasi jos ostat jonkun muun kannettavan kuin Asuksen.
HP tekee kyllä ihan hyviä koneita edelleen. Itseasiassa Elitebookeissa laatu on vaan parantunu. Ei pidä sekoittaa lelusarjan koneita normaaleihin läppäreihin.
Kiitos vinkeistä !