Mua huolestuttaa tää asia, eli miten löytää kundiseuraa jos asuu jossain muualla ku pääkaupunkiseudulla??? Tiedän, et Turussa on alan baari...Tampereeltakin löytyy ja peräti Oulusta kait.Mut, jos sattuu asumaan vaikka Lappeenrannassa, Jyväskylässä, Kajaanissa tai monessa muussa paikassa..niin kuinka siellä voi pieni homo-poika elää? Tiedän deittinetin, mut silläkin ilmotukset on tosi suureksi osaksi Helsigistä, Tampereelta, tai Turusta...outoa.:/ Elääkö nää kaikki muut puutteessa, varmaan on komeita homppelimiehiä Suomi pullollaan!!Ilmotelkaa kundit kauempaakin, ei teitä muuten löydä!
Homot...muu Suomi???
Sandels
91194
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
En jaksanu sun viestiäsi lukee edes ihan loppuun alkoi sen verran oksettaa. Enkä tosin tiedä mistä ees eksyin koko homo-palstalle. Mun mielipide on se, että kaikki ruskeanreiän ritarit voisi asuttaa ahvenanmaalle ja mantereelta voitaisiin kaydä heittämässä joka viikko uusi aasinrasvapukki! Voisitte siellä pakata suklaata vaikka yöt läpeensä. On vitun oksettavan näköistä kun kundit pitää toisiansa kädestä ja kävelee kaupunkilla. Lisäksi homot tekee sen vielä niin näkyvällä tavalla, että kaikki varmasti huomaa.
Eikö se ole niin että jos jotain haluaa, niin pitää olla valmis jostain luopumaan?
tota ei voi enään ton parenmmin sanoa hinteille,luulis ny saatana tajuavan jo lähtee ruotsiin kaikki
Taitaa olla arka paikka molemmille (J-P ja aatu) kun noin älähditte ;-)
Ja ihan turha tulla enää selittämään mitään, kun kerran näissä homopiireissä pyöritte ;-)
taitaa pojilla olla vaikeuksia identiteettinsä kanssa. Tulkaa vaan kaapista ulos- ja tehkää se Stadissa, vittu tää on ainoo mesta missä kuka tahansa voi olla mitä tahansa kuhan ei oo vitun juntti. Niitä tekisi mieli pätkii turpaan. Muuten, teidän junttiämmätkin oksettaa- heti ku ne avaa suunsa ja kuulee jotain vitun murretta. Sen jälkeen EI seiso.
Älä välitä noista Sandels. Meidän on jotenkin vaan siedettävä ja koitettava ymmärtää heitä. Miksi joku pelkää ja inhoo homoja? Taitaapi olla liian arka asia heille itselleen, jos vaikka sisällä onkin oma pikkuhomo koputtelemassa ulos.
Ei muuten kai näille palstoille eksysikkään.
Tätä arvelinkin, vastataan ihan johonkin muuhun kysymykseen ja vielä asiattomasti. Onneks meillä on rakkaassa Suomessa sentään heteiiroita, jotka osaa kertoo mitä meille homppeleille tulis tehdä!Näin se homma etenee...juuuuh..;)
No se tästä vielä puuttuisikin, että homoille pitäisi antaa oikeudet päättää itse mitä he saavat tehdä ja mitä eivät. Toivottavasti meistä ei tule toista Ruotsin mallia, siellä asiat ovat jo kadonneet pahemman kerran käsistä. Mitä sitten seuraavaksi tapahtuu. Saavatko ihmiset mennä eläinten kanssa naimisin. Tai vaikka ottaa neljä vaimoa suureen rakkauteen sekin perustuisi. Olisin itse voinut jotenkin arvata, että homppelin kommentti on ensimmäiseksi "Taidat olla piilohomo". Seuraava kysymys menee varmaan, niin että "miksi tulit takaisin vaikka homot oksettaa" Vastaus: Juuri siksi koska halusin hähdä mitä oli vastattu. Onneksi teidä konvehti upolen poikia on niin vähän että ei ihan joka päivä tule vastaan.
Kyllä toi eläimiin sekaantuminen taitaa olla enemmän tollasten junttiheteroiden hommaa. Eli meneppä sinäkin vaan takaisin köyrimään sitä teitin Mansikkia ja jätä normaalit ihmiset rauhaan.
Voi kakka sun kans:)
Oot kova jätkä, ei voi kuin nauraa:)) Anteeksi ja halit sulle, senkin höpönassu :))