Tanskan kruununprinssi Frederik meni naimisiin 14.5.2004. Tanskan TV kuvasi tilaisuuden, ja se tuli ulos YLEltä 15.5.2004. Nyt on hakusessa em ohjelman videotallenne.
Kysyin jo YLEltä, ja heillä on se, mutta heillä ei ole oikeutta myydä sitä (joku tekijänoikeusjuttu). Niin että kenen VHS arkistosta tämä löytyy???
Tanskan prinssin häät: video?
4
1197
Vastaukset
- merete
Koitappas katsoa ruotsalaisen kuninkaallisiin erikoistuneen naistenlehden www.svenskdam.se sivuilta josko löytyisi kuvamateriaalia. Ja youtube on tietysti toinen, ja kolmantena tanskan kuninkaallisen perheen kotisivut, googlaat vaan ´kongehuset´ niin löytyy.
- milla--
Minulta löytyy kyseen omainen video vhs, mutta en haluaisi luopua siitä voisin kysyä kyllä yhdestä paikasta saisinko sinulle siitä kopion otettua.
- asdasd75675
dad
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1836490Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto935392Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost143745Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1233387Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT1983104Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat742345Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku12098Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val451684Sinä et halunnut sitoutua
Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne191656- 981356