Biarritz yksi yö

Rainhold

Lennot ja majoitus eivät aivan kohtaa ja olemme ekan yön vailla kortteeria. Onkohan edes mahdollista heinäkuun 2. saada majoitus 1 yöksi. Netin kautta emme ole onnistuneet varata yhtä yötä.

Mitähän jos marssimme toiveikkaina hotellien respaan jos jostain tärppäis. Se on ilta kun saavumme ja jos ei vuokraus natsaa, on se vähän orpoo heiluu yö siellä.

2

590

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • maja_

      Onko teillä jotenkin poikkeukselliset vaatimukset, vai miksi ei ole löytynyt? Esim. booking.com tarjoaa huoneita vaikka kuinka.

      • Rainhold

        No ei mitään poikkeuksellisia vaatimuksia. Ilmeisesti vaan ilman luottokorttia ei onnistu tuo yhden yön varaus.
        Onnistuttiin kyllä se varsinainen viikon vuokraus ilman luottokorttia varaamaan. Valitettavasti majoitusaika alkaa lauantaista kun saavumme perjantaina ja tilaa ei ole yhtään!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan

      Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs
      Ikävä
      49
      1354
    2. Maskuliininen herrasmies

      Tekee aloitteen. 🌸
      Ikävä
      160
      1166
    3. Oletko valmis? Meidän tarinaan

      Rakastan sinua ❤️
      Ikävä
      61
      1037
    4. Kiinni on siekkilän yliajaja

      Eilen illalla saatu kiinni Varsinais-Suomessa tämä henkilö.
      Mikkeli
      8
      892
    5. Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"

      Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli
      Maailman menoa
      200
      889
    6. Näyttävin pariskunta

      Ketkä lie tällä kylällä kääntää päät?
      Suomussalmi
      12
      822
    7. Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.

      Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää
      Ikävä
      27
      786
    8. Ollaanko me tyhmiä mies?

      Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä
      Tunteet
      51
      781
    9. Kannattaako kaikki Abrahamilaiset uskonnot jättää?

      Ja seurata jotain ihan muuta?
      Hindulaisuus
      346
      758
    10. Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla

      Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      89
      746
    Aihe