Mutta Windows käyttäjä on tiennäyttäjä.
Mutta
Josif S
779
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
maan poliisi joka opastaa maahan tunkeutuvaa vihollisarmeijaa ettei se eksy metsiin...
>Mutta Windows käyttäjä on tiennäyttäjä.<
No ei todellakaan ole!
Oletko koskaan kuullut yhtyeestä nimeltä AC/DC. Heillä on kappale nimeltä "Highway to hell" joten kyllä edellinen väite sittenkin voi pitää paikkansa.
Sinähän olet jo vanhempi parta joten linkitän sulle biisin ihan siltä varalta ettet ollut nuori enää silloinkaan (ei milläänpahalla siis)
http://www.youtube.com/watch?v=PqwFfGgLPzM
Aikakaudelle tyypillset asut ovat varmaan muilla paitsi Youngin veljeksillä ;)
Voitko uskoa että kuljin teinkloppina kyseisen bändin selkälippu farkkuliiveissäni ;)
Suurin syy ja sysäys oli kai seuraava biisi
http://www.youtube.com/watch?v=yex1yyySpyM&feature=related
Korvakoru, farkkuliivit, likkoja ja punkkua ;) Ihan tulee kyynel silmään liikutuksesta kun muistelee nuoruutta, mulla se sattui 80-luvulle.
En ottanu nokkiini. ;D
Joo, kyllä mä muistan tuon Highway to hellin ja Agnuksen koulu-uniformussaan. On muuten pieni jätkä.
laulaja oli väärä. Oikea laulaja oli huomattavasti parempi
http://www.youtube.com/watch?v=rRfmJhkBeXQ
tiedä, että 160cm on ihmisen energia kulutuksen kannalta ihannepituus? Sitäpaitsi pidempi on roikale ja lyhempi taas tappi :D
T: Anguksen perseen nähnyt.