Miksi thaimaalaisilla naisilla on niin tiukka pillu?
Vastaukset 4
- Äidin kommentti
Vaihda kuva paskahuusisi seinällä ja käytä suurempia rukkasia, älä enää nai sitä naaprin isäntää, vaikka kuinka pyytäisi, hän ei koskaan ollut taikamaassa. PS. Jos moinen asia kiinnostaa, vertaa kodin lääkärin kirjan esittämää kuvaa äitisi elementtiin, ÄITISI KERTOO, MISTÄ OLET TULLUT, mutta Hän samalla kertoo, miksi tollanen ääliö piti tehdä, kantaa 9 kk, imettää ja ruokkia, yrittää tehdä sinusta ....vaan tuli paskapää, ilman aivoja sinusta tuli, tais iskältä lirahtaa siemensyösyn yhteydessä kusta sekaan ?
- se on tae
He treenaavat ilolihaksiiaan, toisin kuin suomalaiset naiset. ja aasiassa naiset haluavat ottaa vastuun miehen tyydyttämisestä ja ovat aktiivisempia muutenkin!! Suomlainen akka odottaa seksissäkin aina valmista, ja odottavat joka ukon siksi omaavan jättikalun.
- tauno pöljänen
se on tae kirjoitti:
He treenaavat ilolihaksiiaan, toisin kuin suomalaiset naiset. ja aasiassa naiset haluavat ottaa vastuun miehen tyydyttämisestä ja ovat aktiivisempia muutenkin!! Suomlainen akka odottaa seksissäkin aina valmista, ja odottavat joka ukon siksi omaavan jättikalun.
Osaltaan totta puheesi, mutta varmaan ottavat vastuun vain miehen tyydyttämisestä omassa maassaan valkolaisen rahojen takia. Helppoahan se on vaan naida ja tulla naiduksi, kun elämässä ei ole muuta mietittävää kuin sen turistipaskan miellyttämien. Kyllä ne tarpeeksi naidessaan venyvät pikkulutkillakin paikat, kun tarpeeksi on asiakkaita. Sitä en epäile etteivätkö treenaa ilolihaksiaan joka päivä!
- kirurgian tri
Olet erehtynyt, olet saanut leikattua (teko) pillua!
Et varmaan tiennyt, että Thaimaassa on noin 100.000 ladyboyta, joille on tehty sukupuolen muutosleikkaus. Tämä siksi, että ns. tyttöinä ansiomahdollisuus on parempi. Ns. naistarjonnassa 10 prosenttia on ´leikattua tekopillua´.
Naisen sukuelimet ja synnyttimet antavat luonnollisesti periksi - muutoinhan ei esim. synnytys olisi mahdollista. Eli tapahtuu venymistä. Leikattu tekopillu ei veny eikä anna periksi. Siinä syy sinun thaimaalaiseen tiukkaan pilluun.
Sota-aikana suomalainen mies joi leikattua konjakkia eikä päissään huomannut eroa aitoon. Nykyaikana se nai leikattua pillua eikä päissään huomaa mitään eroa - paitsi piukkuden ja on tyytyväinen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars1883151- 941425
- 1281122
Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois2481122Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä86975- 96831
Kissan kuolema
https://youtube.com/shorts/lJznLVfBTxA?si=h-F1D4Arg4uGjGX- On tuo aivan uskomaton tapaus! Lähes 200 osanottoa ja surun111694Haluatko J-mies jutella asiat selviksi vai jäädä palstalle haaveilemaan
Kuten otsikko sanoo: Haluatko tavata ja jutella, jotta saadaan asioihin selvyys lopullisesti vai haluatko mieluummin haa55685Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun
Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid108658- 38592