HALVALLA!! Siisti 64tkm ajettu hyväkuntoinen ja huollettu metallinsininen V6 Opel, 2 x Alut, ilmastointi, Xenon, spoileri, Maski, Defa Ajastin, puolinahkapenkit, irrotettava vetokoukku jne. Mahdollisuus rahoitukseen. VAIN!! 18590
ps. kuvia s-postilla
Marco 040 551 6008
ps. kuvia s-postilla
Marco 040 551 6008
Vastaukset 9
Vanhimmat
NO KUKA NYT TOMMOSEN MATOLAATIKON OSTAISI, VARSINKAAN SINULTA?
sun kotiovelle ja sanomaan, että kuinka sä viittit edes pannan tuon näköistä muijaa mikä sulla on..
Lopeta tuollainen lapsellinen.
Jos kerran vittuilla pitää, mene soittamaan suuta niille, jotka sitä itse tekevät.
Asiallisuutta!
..ihan oikeesti. Etkö ole lapsena saanut tarpeeksi äidin rakkautta.
Kannattaa varmaan yrittää myydä autoa muuallakin. Täällä tuskin saat autosi myytyä, kuin korkeintaan pilkkahintaan. Eikä vika ole autossa vaan siinä, että täällä tuntuu liikkuvan paljon persaukisia amiksia, jotka vain vittuilevat.
Kokeile vaikka Keltaista Pörssiä. Luulisi, että tuollainen auto herättäisi kiinnostusta.
Lähiaikoina autokauppoja hieroessani ja myynti-ilmoituksiin tutustuessani huomasin, että pörssilehtien suosio taitaa olla hiipumassa. Ostin muutaman lehden ja vaikka etsin hyvinkin suosittua automallia, niin tarjonta ei päätä huimannut.
Sen sijaan netti-ilmoittelu tuntuu löytäneen yksityisetkin autokauppiaat, tarjontaa on erittäin runsaasti. Ja kun sivujen selailu on "ilmaista" ja haluamansa automallin haun voi tehdä yksityiskohtaisesti niin houkutus netti-ilmoitusten etsimiseen on suuri. Palveluihin voi myös jättää ns.vahteja, jotka ilmoittavat sähköpostiin uusista kriteerit täyttävistä ilmoituksista..
Suosittelen siis netti-ilmoittelua!
tuohan löytyy netistäkin, jos vaan viitsii etsiä
www.nettiauto.com myös kuvien kera ja pörssistä
voisit lähettää kuvia niin paljon kuin löytyy ja tarkemmat tiedot esim. kiihtyvyys,kulutus jne.. [email protected]