Peseekö huoltoasemien

autonpesukoneet myös auton pohjan? Onko erikseen mainittava jos sellaisen autolleen haluaa ja onko se mahdollista ja jos on niin mihin huoltoasemalle kannattaisi auto viedä pesuun?
5498
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kaikki koneet pesee auton sisältä kun jätät ikkunat auki! Miksi se pohja pitää pestä???

Äänestä
  • Et paljon taida omaakaan pohjaas peseskellä kun tuollasia kyselet?!

    Äänestä

  • autosi itse tai maksa kunnon käsipesusta !

    Äänestä

Autonpesuissa taitaa saada alustapesun sitä pyydettäessä. Itse kävin tänää uudella Nesteellä pesettämässä kiiltopesulla autoni,niin siinä tais olla vahat ja alustat sun muut.. Ainii ja sainpa viel puoleen hintaankin :P

Äänestä
  • Missä on uusi Neste?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tytön tyllerö kirjoitti:

autonpesukoneet myös auton pohjan? Onko erikseen mainittava jos sellaisen autolleen haluaa ja onko se mahdollista ja jos on niin mihin huoltoasemalle kannattaisi auto viedä pesuun?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu