Hollandan implantti

Tällä foorumilla on kysytty miksi brasilialaisen upseerin implanttia ei poistettu ja tutkittu.

Lähetin tuon kysymyksen tuttavalleni, Brasilian tunnetuimmalle ufotutkijalle A. J. Gevaerdille joka myös oli mukana tuossa JIMin filmissä.

Sain Gevaerdin vastauksen juuri äsken:

" Hi Björn, how are you?

See, the Hollanda'a implant wasn't extracted nor examined simply because we never expected that he would commit suicide and thought that we could have it extracted and then examined in a few more months after he gave us the interview. We became friends and started talking almost every day on the phone, planning to get together in many occasions, and in one of them we would take care of the implant (he had given us permission to extract it and really wanted it to happen). But he died first and when he was buried we couldn't be close enough to suggest to take it from his arm, also because of the family saddness (and they all didn't like much Hollanda's involvement with aliens).

Take care.
A. J."

4

245

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Suomeksi - kiitos.

      • ............

        käymättömät ei vaan osaa englantia, sorry.


      • sivupersoona xl

        Yksinkertaisesti koska emme odottaneet hänen tekevän itsemurhaa

        ja ajattelimme että implantti tutkittaisiin muutaman kuukauden

        sisällä kun hän antoi meille haastattelun. Me ystävystyimme ja

        suunnittelimme lähes päivittäin puhelimitse kaikille sopivaa ajankohtaa

        milloin implantti poistettaisiin. (Hän oli antanut meille luvan poistaa

        implantti, ja todella toivoi että se poistettaisiin) Mutta hän kuoli ja

        haudattiin eikä meillä sen jälkeen ollut mahdollisuutta poistaa implanttia,

        surevien omaisten vUoksi. (eivätkä he kaikki oikein pitäneet Hollandan

        "suhteesta" alieneihin.


        Suomennoksen kieliasu on syvältä mutta eiköhän tuosta asia selvinne.


    • jakinboas11

      heheheh,, Brasilian vapaamuurariupseerit selittää vaahto suussa kuin Grann aikanaan, hhe mutta jos kerran implantia ei voi millään tutkia niin että maailman tiedeyhteisö julistaa huomenna että elämä ulkoavaruudessa on fyysinen tosiasia, niin niin kauan Hollandin implantti on vain sanan helinää ja uskon asiaa , jos sanaan voisi luottaa 100% niin Vatikaanikin voisi olla oljista tehty, hhheh
      Humanoidien olemassaolosta ja käynnistä Maa planeetalla ei ole siis ensimäistäkään tieteellistä todistetta ja varmaa on että Hollnandin implanttikaan ei sitä tule antamaan, tosin en ole koskaan niin luullutkaan, koska humanoidit ja elämä ulkoavaruudesta on totta vasta kun siitä ei keskustella uskontojen palstoilla ja kun kukaan ei enää epäile ja koska kenekään ei tarvitse asiaan enää uskoa, vaan koska elämä uskoavaruudesta on kaikille selviö kuin talitiainen lintulaudalla,, humanoidien on siis tultava tavalla tai toisella ihmisten keskuuteen ennen kuin humanoidit ovat tosisaisaa.

      Humanodit ovat kertomuksena pelkoa aiheuttavaa, tämähän on tullut jos selväksi, humanoidit kaappaavat ihmisiä ja laittavat heihin esineitä jota ei ole Hollandiltakaan saatu poistetuksi, eläimiä raadellaan ja jopa ihmisiä tapetaan, luuleeko joku että meistä ihmisitä olis tarvittaessa heille vastusta ? kukaan ei tunnu vain oikeasti olevan huolissaan.
      Yhtä epälooginen kuin tämä Hollandin implantti tapaus on, on että monet armeijan entiset ja nimenomaan entiset palkoilliset todistavat humanoidien puolesta, hahha kas kas, kun hekään eivät tunnu koskaan olevan huolissaan maansa tai koko Maapallon puolustuksesta, humanoideistahan kerrotaan pääasiassa pahaa!!
      Looginen selitys on siis että koko humanoidi ja ufo kertomus on ihminen ihmiselle agendaa, vapaamuurarit on ainoa taho joka tähän viestintään pystyy ja käsittääkseni heillä on siihen vallallista tarvetta, koska niin tekevät.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko varattu minulle?

      Mieheltä kysyn.
      Ikävä
      251
      10879
    2. Mitä ensi viikolla tapahtuu?

      Mitä toivot, että ensi viikolla tapahtuu?
      Ikävä
      127
      6923
    3. Mitä Ajattelit Kun Näit Kaivattusi

      Ensimmäistä Kertaa?
      Ikävä
      95
      5603
    4. Vanhempi mies

      Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa
      Ikävä
      33
      4898
    5. Noloa että kaipasin sinua

      Toivottavasti et tunnistanut itseäsi. Ikävissään sitä on aika typerä.
      Ikävä
      41
      4161
    6. Minne sä aina välillä joudut

      Kun pitää hakemalla hakea sut sieltä ja sitten oot hetken aikaa esillä kunnes taas menet piiloon, en ymmärrä 🤔❤️ Oot ta
      Ikävä
      30
      3709
    7. On niin paha olla

      Tarviin jotain jolla turruttaa... Kuka voi auttaa.
      Ikävä
      61
      3474
    8. On niin vaikea olla lähelläsi

      En saa ottaa kädestäsi kiinni, en saa halata. En saa silittää hiuksiasi. Enkä saa sinua koskaan omakseni. ☔ Miehelle na
      Ikävä
      32
      3402
    9. Nyt peukut pystyyn

      Nyt kaikki peukut pystyyn, siirtopersu on aikeissa muuttaa Kannuksesta pois. Facebookissa haukkui tänään Kannuksen peru
      Kannus
      21
      2871
    10. Pehmeää laskua

      Sinulle. Muutaman kilsan päästä. Mieheltä, joka salaa välittää.
      Ikävä
      58
      2650
    Aihe