Ideaparkin Suurtanssit

Ideaparkin Suurtanssit on tulossa, liekkö niissä mitään muuta suurta kun lipunhinta? Onko kukaan käynyt aiempina vuosina, onko hyvä tunnelma kauppakeskuksen tansseissa? Tampereen Tyttäjä tulossa?
6615
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ensimmäisissä suurtansseissa tuli käytyä ja silloin oli kyllä mukavaa. Mutta mulla olikin 3 tuttua naista eväänä. En tiedä miten olisin muuten viihtynyt.

Äänestä

Väkeä on kovasti jos siitä tykkää. Lipun hinta ei niin mahtava ole jos ajattelee että siellä on niin monta esiintyjää. Ympäristön ravintolat ovat auki. Ihan OK menot, mutta tosiaan tuttuja on hyvä olla mukana.

Äänestä
  • Ei kannata lähteä ideaparkkiin tanssimaan,kerran siinä
    käväissyt.

    Äänestä

Kun on vain 15 min. ajomatkan päässä Tampereelta, niin pakkohan sinne on lähteä. :-)

Äänestä
  • Oliko kivaa?

    Äänestä

  • Kysynpä kirjoitti:

    Oliko kivaa?

    Useammankerran mukana ollut, olisipa useamminkin.
    Huom. sekahaku että aktiivisuutta mukaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


äijänkäppänä kirjoitti:

Ideaparkin Suurtanssit on tulossa, liekkö niissä mitään muuta suurta kun lipunhinta? Onko kukaan käynyt aiempina vuosina, onko hyvä tunnelma kauppakeskuksen tansseissa? Tampereen Tyttäjä tulossa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu