Olen koru,sisustus,tyyli taitelija, teen rockabilly,emo,punk,lolita aiheisia koruja ja somisteita, kauniit yksityiskohdat uniikki tavara ja pinnit,pompulat,korvakorut,käsirenkaat,avaimenperät,pannat,ketjut,nauhat,rusetit,pinssit yms yksityiskohtaisimmat ja ed mainittujen tyylien eri variaatiot.
Mielessäni onkin itänyt olisiko sinulla kiinnostusta tämän henkiseen nettikauppaan?Ostaisitko?Millaisisa toiveita nettikaupansuhteen? Löytyy söpöjä lolita tyylisiä karamelliaiheisia pompuloita, vanukas,sormus,pehmis tai muffinssi ketju, rusetti rockabellaa, seepra korvakoru, yms yms yms.
Kertokaa mielipiteenne nuoret rohkeasti ja ehdotuksia otan aivoimesti vastaan KIITOS VAIVANNÄÖSTÄ!
Jokainen vastatkaa kiltit
Bonitah
1
284
Vastaukset 1
- korufanitar
Mun tyyliä,mutta joku voisi olla kiinnostunut.
Itse olen enempi etno-henkinen.
Voithan perustaa blogin jossa voit kuvin esitellä tuotteitasi enne kuin alat myymään.
Tuollaisella sivustolla voit esitellä korujasi,se toimii ikäänkuin markkinointitutkimuksena ja sen jälkeen voit harkita myyntiäkin jollakin sopivalla sivustolla.
Ainakin nämä osto-myyntisivustot on helppoja,suomi24 löytyy ja ainakin yksi ilmainen myyntisivusto on Mikko.fi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan bisneksillä ei mene hyvin
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä3271608Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja
Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma311309Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html5101266- 651031
- 74980
- 53766
Kiteen Pallon superpesisjoukkue pelaa huumeiden vaikutuksen alaisena
Huumerikos. Yleisesti uskotaan, että se seikka, että eräs KiPan pelaaja kärähtää huumeista, on vain jäävuoren huippu. M111743Mies, olenko ymmärtänyt oikein?
Ystävyys/salainen suhde/molemmat ovat täysin poissuljettuja asioita? Nainen75732Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän38658Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl468657