Kyseessä aika vanha fujitsu siemensin läppäri. Ongelma: Hiiri alkaa yhtäkkiä liikkumaan aluksi hitaasti alaspäin ja sitten nopeasti. Virusta epäilin, eli ajoin avastin ja superantispywaren läpi eikä mitään löytynyt.
Apua tarvis, alkaa käymää hermoille ku selaa nettii ja hiiri karkailee...
Hiiri liikkuu itsestään
10
400
Vastaukset
- Hörhör..
hiiren alle jotain mattapintaista, joka ei kiillä.
- Ghoust Ave
Siis, liikkuuko hiiri pöydällä vai kursori näytöllä, omia aikojaan?
- hahahh
no arvaapas vaan, tollo
- siementäjä...
älä lepuuta ranteitas koneen päällä siinä näppiksen alapuolella. mul ainakin läppärissä hiiri liikkuu, ku pitää käsiään koneen päällä.
ostin sit langattoman näppiksen, kun oli niin vaikee olla koskematta...- ******
Tekee samaa joka hiirellä sekä ilman hiirtä. Pelaamiseen tarkoitettu hiirimattokin. En sitte tiiä tosta tapista tuossa G ja H näppäimen välissä?
- ******
****** kirjoitti:
Tekee samaa joka hiirellä sekä ilman hiirtä. Pelaamiseen tarkoitettu hiirimattokin. En sitte tiiä tosta tapista tuossa G ja H näppäimen välissä?
nyt auttaa.....
- ******
****** kirjoitti:
nyt auttaa.....
luin netist että hiiritapin poistaminen käytöstä toimis? miten tämä onnistuu?
- etsitään
****** kirjoitti:
luin netist että hiiritapin poistaminen käytöstä toimis? miten tämä onnistuu?
kerro koneen tarkemmat tiedot, niin katsotaan jos joku jostain löytäis ohjeita.
- Vista_fani
Kyseessä on poltergeist ilmiö. Tarvitset manaajan apua.
http://fi.wikipedia.org/wiki/Poltergeist
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle1125458Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku413595Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖523485Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle933348- 811887
Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt341777450 000 ulosotossa
Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden1341667Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.431619Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1521325- 161189