Vapaita huoneistoja Lapissa

Taitska

Olisi tarjolla seuraavanlaisia huoneistoja vapaana:

Kuusamon Tropiikki 24.4-1.5.2010, 4 hengen huoneisto 220e tai 6 hengen huoneisto 260e

Rukalta 23.4-30.4.2010 tai 24.4-1.5.2010 tai 30.4-7.5.2010 (Vappu!!!!), kaikki 8 hengen huoneistoja 260e

Pyhätunturilta 30.4-7.5.2010 (Vappu!!!), 4 hengen huoneisto 220e tai 6 hengen huoneisto 260e

Kaikissa huoneistoissa täydelliset keittiöt ja varusteet (pyykinpesukoneet, mikroaaltouunit, saunat jne). Hintoihin kuuluu vielä liinavaatteet, pyyhkeet sekä loppusiivous, mikä tekee lomasta täydellisen.

Ota yhteytta, kerron sitten lisää missä huoneistoista.

Voin katsoa myös toukokuunkin tilanteen, mikäli joku Lapin kohde kiinnostaa. Katinkullassakin on vapaita huoneistoja huhti/toukokuussa.

[email protected]

2

220

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ehkäpä lomalle

      Hei,
      kesäloma alkaa viikolla 20 - olisiko silloin tilaa (max. 4 henk. tod.näk. 2 henk.) ja mihin hintaan ? Lähinnä kiinnostaa Katinkulta ja Kuusamon Tropiikki.

      • Taitska

        Hei

        Katinkullassa on vapaana 15-22.5.2010 ajankohdalla 4 hengen huoneisto yhdellä makuuhuoneella. Hinta on 290e. Huoneiston varustelun olen kuvaillut edellisessä viestissäni.

        Kuusamon Tropiikissa ei ole vapaata viikolle 20, mutta Holiday Club Rukalla on kahden hengen huoneisto vapaana 15-22.5.2010 (ei erillistä makuuhuonetta). Holiday Club Rukan mökit ovat kelohirsimökkejä, sijaitsee noin 7 km päässä Kuusamon Tropiikista ja Rukan laskettelukeskuksesta. Viikon hinta on 190e. Huoneistossa on keittiö sisältäen mm. mikroaaltouunin. Muina varusteluina mainittakoon TV, video, takka, pyykinpesukone, kuivauskaappi ja sauna suihku.

        Molemmissa huoneistoissa hintaan sisältyy liinavaatteet, pyyhkeet ja loppusiivous.

        Jos et ele kiinnostunut koko viikosta, voin tarkastaa hinnan/onko vapaata 14-17.5.2010 ajalle.

        Terveisin Taitska ([email protected])


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen mukaan rasismi on huumoria

      Vaan kun koomikko kutsui Halla-ahoa fasistiksi, niin piti haastaa oikeuteen. Mihin se huumorinitaju yhtäkkiä hävisi? ⠀
      Maailman menoa
      282
      6758
    2. Rasismia kaikkialla näkevät ovat Suomen tyhmimpiä ihmisiä

      ja monillahan kuluu myös mielialalääkkeitä, eli päässä on ongelmia. Mutta he eivät tajua kuinka paljon ja ihan todellis
      Maailman menoa
      244
      6314
    3. Ei kahta sanaa etteikö Petteri Orpo hyväksy rasismia

      Koska jatkaa hallituksessa rasistisen perussuomalaisiksi itseään kutsuvan puolueen kanssa. Se on Petteri Orpon arvomaai
      Maailman menoa
      42
      5682
    4. Mitkäs nuorisoporukat ovat toisia nuoria ryöstelleet (selvää rassismia)

      No poliisi kertoo, että maahanmuuttajataustaisia ovat, ja isot porukat sillä yhden suomalaisen uhrin kimpussa on ollut j
      Maailman menoa
      158
      5025
    5. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

      Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
      Maailman menoa
      42
      3848
    6. Hallitus on kaadettava ja Orpon on erottava

      Mikään muu hallitus ei ole oman elämäni aikana tuhonnut näin paljon tämän maan taloutta ja työllisyyttä sekä suomen main
      Maailman menoa
      210
      3775
    7. Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta

      Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome
      Maailman menoa
      132
      3477
    8. Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä

      ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan
      Maailman menoa
      5
      3175
    9. HS 12/25 kysely: persut romahti, demarit raketoi

      Kyyti on kylmää persuleirissä, saattaa vetää siellä silmätkin viirulleen. Sen sijaan SDP:n puoluetoimistolla voidaan pok
      Maailman menoa
      45
      3169
    10. Rasismi rapauttaa Suomen mainetta ja hallituksen hiljaisuus pahentaa vahinkoa

      Finnairin viesti Japanista on pysäyttävä: suomalaisen politiikan rasismikohut heijastuvat suoraan matkustuspäätöksiin ja
      Maailman menoa
      346
      2849
    Aihe