Vapaita huoneistoja Lapissa

Taitska

Olisi tarjolla seuraavanlaisia huoneistoja vapaana:

Kuusamon Tropiikki 24.4-1.5.2010, 4 hengen huoneisto 220e tai 6 hengen huoneisto 260e

Rukalta 23.4-30.4.2010 tai 24.4-1.5.2010 tai 30.4-7.5.2010 (Vappu!!!!), kaikki 8 hengen huoneistoja 260e

Pyhätunturilta 30.4-7.5.2010 (Vappu!!!), 4 hengen huoneisto 220e tai 6 hengen huoneisto 260e

Kaikissa huoneistoissa täydelliset keittiöt ja varusteet (pyykinpesukoneet, mikroaaltouunit, saunat jne). Hintoihin kuuluu vielä liinavaatteet, pyyhkeet sekä loppusiivous, mikä tekee lomasta täydellisen.

Ota yhteytta, kerron sitten lisää missä huoneistoista.

Voin katsoa myös toukokuunkin tilanteen, mikäli joku Lapin kohde kiinnostaa. Katinkullassakin on vapaita huoneistoja huhti/toukokuussa.

[email protected]

2

214

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ehkäpä lomalle

      Hei,
      kesäloma alkaa viikolla 20 - olisiko silloin tilaa (max. 4 henk. tod.näk. 2 henk.) ja mihin hintaan ? Lähinnä kiinnostaa Katinkulta ja Kuusamon Tropiikki.

      • Taitska

        Hei

        Katinkullassa on vapaana 15-22.5.2010 ajankohdalla 4 hengen huoneisto yhdellä makuuhuoneella. Hinta on 290e. Huoneiston varustelun olen kuvaillut edellisessä viestissäni.

        Kuusamon Tropiikissa ei ole vapaata viikolle 20, mutta Holiday Club Rukalla on kahden hengen huoneisto vapaana 15-22.5.2010 (ei erillistä makuuhuonetta). Holiday Club Rukan mökit ovat kelohirsimökkejä, sijaitsee noin 7 km päässä Kuusamon Tropiikista ja Rukan laskettelukeskuksesta. Viikon hinta on 190e. Huoneistossa on keittiö sisältäen mm. mikroaaltouunin. Muina varusteluina mainittakoon TV, video, takka, pyykinpesukone, kuivauskaappi ja sauna suihku.

        Molemmissa huoneistoissa hintaan sisältyy liinavaatteet, pyyhkeet ja loppusiivous.

        Jos et ele kiinnostunut koko viikosta, voin tarkastaa hinnan/onko vapaata 14-17.5.2010 ajalle.

        Terveisin Taitska ([email protected])


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ihanasti alkoi aamu: SDP:n kaula kokoomukseen jo 6,9 %-yks

      Lindtmanin I hallitus on tukevasti jytkyttämässä laittamaan Suomi kuntoon Orvon täystuhohallituksen jäljiltä, jonka kann
      Maailman menoa
      445
      3046
    2. Teidän persujen pitäisi välillä miettiä kuinka Suomen talous saataisiin kuntoon

      Ja lopettaa tuo tyhjänpäiväinen maahanmuuttajista höpöttäminen. Teillä on sentään rahaministerin salkku tällä kierroksel
      Maailman menoa
      137
      2255
    3. Minkä ikäinen

      Minkä ikäinen on kaipauksesi kohde?
      Ikävä
      132
      2083
    4. Kuka omistaa entisen Veljeskodin?

      Kenellä on varaa pitää hiljattain remontoitua rakennusta tyhjillään? Tehdäänkö siitä Suomen kallein kirpputori vai mikä
      Ähtäri
      7
      1355
    5. Kaninkolojen vaikutus?

      Vinkki sinkkumiehille: jos haluatte kunnollisen täysijärkisen naisen, niin kaivautukaa ulos kaninkoloistanne ja parantak
      Sinkut
      208
      1334
    6. Martina ei mennyt naimisiin

      IS 17.9: Martinan häät peruuntui, tajusi, ettei ollut oikea aika. Rahat meni hevosiin. On edelleen parisuhteessa Yhdysva
      Kotimaiset julkkisjuorut
      151
      1263
    7. Persut ei kestä heidän johtajistaan tehtyä huumoria

      Laajalti tiedostettu tosiasia on, että autoritaariset johtajat ja erinäiset diktaattorit eivät kestä heidän kustannuksel
      Maailman menoa
      28
      1228
    8. Kuka opettaja, mikä koulu

      Minkä koulun opettaja saanut potkut
      Nivala
      8
      1066
    9. Millaiset hiukset kaivatullasi on?

      Hiusten pituus, väri, suorat vai kiharat?
      Ikävä
      57
      1050
    10. Ootko miettiny koskaan

      Et oot jonkun mielestä ihanista ihanin ❤️
      Ikävä
      37
      795
    Aihe