aiheesta

Yritin kirjoittaa tuohon hieman alemmas ikäero-juttuun. Mutta oli häiriöitä palvelussa,kirjoitanpas uusinnan tähän.

Eli miksi 45-miehet etsivät nuorempia naisia ja miksi taas nuoremmat miehet 40 naisia. Asiahan on varsin yksinkertainen: nuorempia etsivillä miehillä on pelitysvaikeuksia, se Nuorempien jallitus) on selvä merkki siitä. Kuvittelevat että epävarmempien kanssa se vielä onnistuisi. Nuoremmat taas tarvitsevat pure-sexiä, siksihän meikätytöt on muodissa.

; )
4306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

olette vain niin helppo saalis epätoivossanne meille nuoremmille miehille, ei meillä mitään muuta syytä ole "vanhoja akkoja paneskella" - harjoitusreikänä oivallisia, ainakin silmät kiinni ja suutelematta ei suurempia pahoinvointikohtauksia ole tullut.

Siitä vanhempien miesten nuorten naisten nälästä minulla ei ole vielä henk kohtaista kokemusta, kun en kuulu siihen ryhmään. Toisekseen en ymmärrä logiikkaasi, jos vanhoilla miehillä ei pelitä - miksi he altistusivat nuorten naisten naureskelulle potenssivaikeuksissaan? Eikä kai se epävarmempien kanssa onnistu, heillä kun vielä omatkin estonsa poistettavana saatikka sitten "kuolleen elimen" virvoitus siihen lisäksi?

Etsiskelen vielä tässä sitä oikeaa, ja siiheksi saatte te vanhukset toimia sparraajina. Puremaan en alkaisi vanhaa lihaa kyllä, ei kiitos.

PuskaJussi

Äänestä

Näkökanta tuokin on. Tiedä sitten pitääkö aina paikkansa, tuskin.

Äänestä

Antaako avaus ymmärtää, ettei naisilla ole mitään valintaa?

Miksi yleensä arvostella toisten käyttäytymistä? Eikö riitä ihmiselle, naiselle kuin miehelle, omien virheiden analysointi?

Se että keski-ikäisenä taas ollaan vapailla markkinoilla lienee seuraus epäonnistumisesta.

Äänestä

kyllä nainen en tiijä on aina kijahtova sanoo vaarikin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


*Phyllis* kirjoitti:

Yritin kirjoittaa tuohon hieman alemmas ikäero-juttuun. Mutta oli häiriöitä palvelussa,kirjoitanpas uusinnan tähän.

Eli miksi 45-miehet etsivät nuorempia naisia ja miksi taas nuoremmat miehet 40 naisia. Asiahan on varsin yksinkertainen: nuorempia etsivillä miehillä on pelitysvaikeuksia, se Nuorempien jallitus) on selvä merkki siitä. Kuvittelevat että epävarmempien kanssa se vielä onnistuisi. Nuoremmat taas tarvitsevat pure-sexiä, siksihän meikätytöt on muodissa.

; )

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu