Onko muita mikkelissä lepakot?Toivottavasti etten ole ainoa täällä:).Ajattelin vain kysymällä palstassa koska en tiedä onko muita on vaiko ei.Asun itse mikkelissä kylläkin.
Mikkelissä
lepakot??
16330
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
on muitakin :)
sieltä pois muuttanut. Ei hirveesti tullu kyllä törmättyä, vaikka kuulemma kyllä ilmeisesti sielläkin niitä oisi pitänyt olla :) Onhan se sen verran pieni paikka, et kauhean avoimesti tuskin moni siellä liikkuu. Ehkä taisin kerran ruokakaupassa naispariin törmätä :D harvinaista siis.
et oo ainut. Onhan meitä lepakoita jopa täällä Mikkelissäkin ;)
Hieno juttu että on muita mikkelissäkin.En ole törmännut vielä lepakoita;)..
Yks ilmottautuu kans! :)
että tulit ja olet olemassa:D.Kiitos..Olin nähnyt mikkelissä nuori lesboparit kyllä vaikka en ole ikinä koskaan törmätä/nähdä muita lesboja joten nyt näen.Muutin takaisin tänne syntymäkaupunkiini:D siksi en tiennyt olisiko mikkelissä myös.Eihän se koskaan tiedä missä kaupungilla lesboja:).Mut huh etten ole ainoa täällä ja lisäksi on muita täälläkin kaupungissa.
täällä yksi yksinäinen. ihmetellyt samaa, että missä lepakot...
että luulit ainoaksi mutta on selväksi kun mikkelissä on muita lepakot.Luulisin niin,että mikkelissä näkee ehkä joskus liikkeellä liikkua.Saattaisi myöskin "piilossa" yksinäiset lesbot olemassa täällä ilman paria..Itse olen kyllä varattu mutta en ole toisen kanssa asunnossani.Minä vain sattumalta nähnyt lesbopari mikkelissä.Ymmärrän hyvin,että joku lesbo miettii onko kaupungilla lepakot:),mutta ei se ole helppoa tietämään kuin kysymällä tänne palstassa.
missä niitä mikkelin lesboja tapaa, koska tuntuu etten ole nähnyt ainuttakaan?!
koskaan nähnyt tai törmännyt mikkelissä?On aika outoa,että ei ikinä koskaan nähnyt tai törmännyt heitä.He liikkui joskus ainakin mikkelin keskustassa ja oli ollut tuskusta lehmuskylään/siekkilään päin lenkillä.Kyllä voi ollakin joskus jopa kaupassa jossakin varmaankin.Nyt tiedät,että et ole yksin täällä kuten minäkin täällä olen.En tiedä montaako lepakot asuu mikkelissä.
Kiva tavata sinut ulkomaalainen nainen. Pyörin keskustassa usein viikonloppuisin. Olen ihan hyvännäköinen 174sm hoikka, vaaleat poninhäntähiukset. Ikä 22n.
Olen ma-pe työelämävalmennuksessa saksalassa kun syyskuuhun tienoilla asti.Olen itse 28-vuotias,mutta en vielä ole kovin hoikka kun laihduin jo vähäsen.Olen tietysti varattu,mutta tyttöystäväni ei asua täällä.Olen 166cm,mutta en ole oikeastaan ulkomaalainen vaikka näytin aika ulkomaalaiselta.Ehkä olen kai hieman tanakka(mielestäni).Syön keskustassa joskus tai silloin tällöin subwaylla.En usein ole pyöritä keskustassa viikonloppuisin.
Tunnistaisin sinut? Kerro lisää?
No minulla lyhyt luonnollisen kiharahiuksinen,mutta hiukseni nyt väri tumma mahonkia.Minulla lasit eli molemmin puolin punainen kehykset ja linssin kanssa kehykset on kai ehkä hohtavan lila tai violetti.Kuulemma olen vähän kuin jessica alba:).En käytä hametta kuin shortsit/caprihousut.Pukeudun voi olla vähän poikamaiselta.Otan aina selkäreppua eli väri kermaruskea ja jossa repun taka on pienet neliöt kuviot sekä taustaväri valkoinen.Kuljen aina bussilla numero 4:).Poltan kyllä myös.Paitani joskus tribaali,donnay musta/punainen,"new york" kirjain musta.Käytän kuulolaitetta kyllä.Näköiseni aika nuorekkalta ja kuulemma söpö/kaunis.
Tapaamme varmasti.
Toivottavasti etten ala jännittää:D.No ehkä en jännittää.Kun työni loppuu klo 14.30,mutta liikun aina ma-pe tunnin keskustassa ennen lähden bussille.En ole varmaan,että olinko sinuun törmännut joskus ohimennen aiemmin..saa nähdä tunnistanko sinua mikäli olin nähnyt:)