CBR 600 f

Mikä on ku ei millään löydy sopivaa sliparia joka kävis kyseiseen pyörään. Kävisköhän nuo 2001 vuoden mallista lähtiin olevat mallit kyseiseen pyörään suoraan ilman mitään suurempia rakenteluja? Onko kellään kokemuksia. Keulahan siinä muuttu 04 mallista ja jotain muuta pientä, mut mikä mahtaa olla putkiston tilanne?
3421
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Juu,mu faijal tais olla tämmöne pyörä

Äänestä

Minäkin olen miettinyt ihan samaa asiaa. Ostin hiljattain saman pyörän kuin sinulla. Ei millään meinaa löytyä putkia, ainakaan kovinkaan suurta valinnan varaa. En kyllä summassa uskalla mennä ostamaan. Eipä nuo liikkeessäkään osaa sanoa mitään varmaksi. Mistä siis tietoa? Ilmoittele tänne jos saat jostain varmuutta asiaan. Eiköhän jostain mökäpöntöt meillekin! :)

Äänestä
  • Ilmoitelkaa, kun uudet "mökäpöntöt" löytyy, jos vanha vakioputki jää ylimääräiseksi ja olisitte valmiita siitä luopumaan edullisesti.

    jussi.tapani1(at)luukku.com

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vm2007 kirjoitti:

Mikä on ku ei millään löydy sopivaa sliparia joka kävis kyseiseen pyörään. Kävisköhän nuo 2001 vuoden mallista lähtiin olevat mallit kyseiseen pyörään suoraan ilman mitään suurempia rakenteluja? Onko kellään kokemuksia. Keulahan siinä muuttu 04 mallista ja jotain muuta pientä, mut mikä mahtaa olla putkiston tilanne?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu