Onks kukaan??

Onks kukaan koskaan katsonut salaa avaimen reijästä kun toinen on suihkussa??? Mä teen sitä joskus kun meillä vieraita kylässä. Eli kun naispuoliset henkilöt menevät saunaan , niin minä menen kodinhoitohuoneeseen ja tarkkailen heitä salaa avaimen reijästä , kun he ovat alasti suihkussa.
610184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

aina kesäisin kun meillä on vieraita, kun ne menee saunaan mökillä, minä livahdan metsänlaitaan yhden ison kivenpäälle. Sieltä on hyvä näköyhteys saunalle je myös suoraan saunan ikkunasta sisään. Monet orkut on saatu aikaan kun pikkuserkut on alasti saunassa ja uivat alasti.....;)

Äänestä

joo

Äänestä

Tässä vähän aikaa sit mä kattelin avaimen reijästä kun yks 17-vuotias tyttö oli meillä suihkussa. Hän oli suihkun alla varmaan viisiminuuttia ja mulla oli suorayhteys tiirailla häntä. Oli muuten mahtavat näkymät. HUH...En tiedä pesikö hän alapääään vai Harrastiko hän itsetyydytystä suihkussa. Oli se näkemisen arvoista????

Äänestä

Tommosia tirkistelijöitä te jätkätki ootte! No yks kerta mun jätkäkaveri oli mukana mökillä ja mä menin saunaan. Meillä on saunassa semmoset pienet ikkunat,ja ihan niitten lähellä semmonen korkeampi kohta,ja jätkäkaveri tirkisteli... No on mua tirkistelly myös pikkubroidin seiskaluokkalaiset frendit. Niin lapsellista toi tirkistely! =D

Äänestä

Joo, tirkistelty on =) Mun ja serkun salainen harrastus mökillä, kun siellä käy paljon isosiskon (19v) kavereita saunomassa. Viime kesänä keksittiin asentaa mun ja serkun kamerakännyköihin vakoiluohjelma. 2 kännykkää piilotetaan toinen suihkutilaan ja toinen pukeutumistilaan. Heti kun puhelin havaitsee liikettä, se aloittaa kuvaamisen. Samalla se myös kyllä nauhottaa kaikki niiden keskustelut pojista jne.

Viime kesänä meille kerty saunakuvia yhteensä kahdeksasta siskon frendistä alastomina =) Kuvat on nopee purkaa tietokoneelle kun kuvaussessio on ohi. Just vähän aikaa sitten katseltiin serkun kanssa näitä "kesämuistoja" mökin saunalta.

Talven aikana kyhi mielessä ajatus, että ensi kesänä asennetaan kännykät kuvaamaan ulkohuussin aukosta =) Saadaan tyttöjen *piiip* oikein lähikuvia ja kaikkea =) Vaikka ei me perinteisiä saunakuviakaan kyllä aiota unohtaa.

Joten tervetuloa saunomaan!! =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


poitsu kirjoitti:

Onks kukaan koskaan katsonut salaa avaimen reijästä kun toinen on suihkussa??? Mä teen sitä joskus kun meillä vieraita kylässä. Eli kun naispuoliset henkilöt menevät saunaan , niin minä menen kodinhoitohuoneeseen ja tarkkailen heitä salaa avaimen reijästä , kun he ovat alasti suihkussa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu