eli tuota mä oon aina pitäny jostain syystä amputoituja ( kummatkin jalat tai toinen jalka ) tai lantiosta halvaantuneita poikia kiihottavina. en tiiä mistä se lähti mut tälläsestä asiasta kun ei kavereillekkaan viiti puhua niinpä mä ajattelin mielenkiinnosta kirjottaa tänne, itse olen siis ihan terve 16v tyttönen.
en ymmärrä edes miksi amputaatio tai halvaus luokitellaan vammautumiseksi! sehän on ennemmin halventava sana enkä käyttäisi sitä muuhun kuin johonkin ceepee ihmisiin tai sellaisiin jotka ovat syntyneet sellaisina eikä tietenkään mitenkään halventavassa muodossa sitten sanon nyt näin ettei tekstiäni voi ymmärtää väärin jos selitän hieman epäselvästi.
mun mielestä amputoitu tai halvaantunut ihminen on vain liikunta kykynsä menettänyt tai liikunta kyky rajoittunut. mutta jostain sellaisesta pojasta/miehestä juttu seuraa ikä 16-21v ?
tässä pieni kysymys:
miten sun seksielämäs sujuu amputaation tai halvaantumisen jälkeen? tyngän hyväily tuottas mulle ainakin suurta mielihyvää miltä se susta tuntuu? mistä nautit eniten? entä minkalaiset asennot onnistuu, missä tarvitset apua tai mitkä eivät onnistu ollenkaan? tunnetko kyrpäsi ja onko lasten saanti sinulle helppoa?
kerran olen amputoidun pojan kanssa seurustellut ja se oli mun mielestä tosi ihanaa kun ihminen on vähän erillainen, mut suhde kariutu sitten tähän..
hän alkoi säälimään itseään ja sai kauheita mustasukkasuus ja raivokohtauksia mun iltaisista menoista kun oma vika oli aluks se ettei kehannut baariin mun kanssa lähteä kun ei pystyny mun kanssa tanssimaan ja sitten kun kävin tanssimassa yhden hänen mies puolisen kaverin kanssa ja naurettiin siellä ja kun tulin takaisin ja istuin hänen syliinsä sain kylmän vastaanoton.
onko tuossa sitten mitään järkeä!?
amputoidut tai lantiosta alaspäin halvaantuneet pojat!
7
768
Vastaukset
- Too old
Nyt kaikki innokkaat vamppipojat, eiku vastaamaan.
- eihalvaantunut
Makunsa kullakin. Kyllä mäkin tunnen välillä empatiaa ja sympatiaa vammaisia kohtaan. Mutta sen olen havainnut, että vammaistenkin joukossa on niitä, joiden kanssa en tule yhtään toimeen.
- miiaemilia
too old , hei tiesitkö että vamppi on sama asia kuin huora ja mie en tullu täältä ehtimään mtn huora poikia taidat itse olla sellainen kymmenen euron gigolo ?
sehän riippuu aivan ihmisestä, ei hän päästään ole vammainen vaan jostain ruumiinosasta samahan se pätee meihin terveisiinkin ihmisiin toisen kanssa tulee toimeen paremmin kun toisen taas ei ollenkaan.
so what ? - Too old
miiaemilia kirjoitti:
too old , hei tiesitkö että vamppi on sama asia kuin huora ja mie en tullu täältä ehtimään mtn huora poikia taidat itse olla sellainen kymmenen euron gigolo ?
sehän riippuu aivan ihmisestä, ei hän päästään ole vammainen vaan jostain ruumiinosasta samahan se pätee meihin terveisiinkin ihmisiin toisen kanssa tulee toimeen paremmin kun toisen taas ei ollenkaan.
so what ?luuraa kaikki nuoret miehet, jotka valittavat nais/tyttöysävän puutteesta. Tarkoitan siis näitä nuoriso VAMMAISIA (vamppi vaan) ei ne taida uskaltaa. Muuten miiaemilia, mihis ne sulle kirjoittaa, kun ei näy osoitetta. Itse edelleen.
- miiaemilia
Too old kirjoitti:
luuraa kaikki nuoret miehet, jotka valittavat nais/tyttöysävän puutteesta. Tarkoitan siis näitä nuoriso VAMMAISIA (vamppi vaan) ei ne taida uskaltaa. Muuten miiaemilia, mihis ne sulle kirjoittaa, kun ei näy osoitetta. Itse edelleen.
niin eikös se nyt tänne pitäis kirjottaa ja myöhemmin vaikka mesessä enemmän tuttavuutta jos jonkinlainen yhteys löytyy. ihan huvikseen vaan haluan tutustua erillaiseen ihmiseen.
no eipä taida olla sitten pokkaa ei, haha säälikö.. :D kun "eihalvaantunut":kin vammaistenkin joukosta löytyy todellakin niitä joiden kans en tule yhtään toimeen. Ihan samalla tavallakin vammaisista, kuin itse olen (selkäydinvamma), löytyy tyyppejä joiden kans en todellakaan tule toimeen, enkä heitä voi sietää. On "vertaisista" löytyny mukaviakin kavereita, en sitä kiellä...mut sen stereotypian ammun alas että kaikki vammaiset, varsinkin samalla tavalla vammaiset tulisivat muka ihan automaattisesti toimeen keskenään kun on vamma, ja vieläpä samanlainen sellainen..ei pidä paikkaansa todellakaan
- miiaemilia
onnestasoikeena kirjoitti:
kun "eihalvaantunut":kin vammaistenkin joukosta löytyy todellakin niitä joiden kans en tule yhtään toimeen. Ihan samalla tavallakin vammaisista, kuin itse olen (selkäydinvamma), löytyy tyyppejä joiden kans en todellakaan tule toimeen, enkä heitä voi sietää. On "vertaisista" löytyny mukaviakin kavereita, en sitä kiellä...mut sen stereotypian ammun alas että kaikki vammaiset, varsinkin samalla tavalla vammaiset tulisivat muka ihan automaattisesti toimeen keskenään kun on vamma, ja vieläpä samanlainen sellainen..ei pidä paikkaansa todellakaan
en tajua että miten joku voi ees väittää sellaista, ainut asia mikä voi tiettyjä ihmisiä yhdistää on vaan se vamma ja vaikka he kävisivätkin esim jossain sellaisessa heille suunnatussa "harrastuksessa" niin eihän se tarkoita sitä että kaikki ihmiset ovat siellä keskenään kavereita. ainahan voi muutaman sanan toki vaihtaa ja olla kohtelias, ystävällinen mutta siihen se sitten voikin hyvin jäädä.
sama pätee vaikka normaalien ihmisten työpaikoilla, osa voi olla hyviäkin ystäviä keskenään ja pyöriä samoissa piireissä myös vapaaajalla toisin kun taas eräillä se rajoittuu pelkkään työ suhteeseen.
jos saa udella , niin sulla on selkäydinvamma miten oot pärjänny sen kanssa siis oot varmaankin pyörätuolissa jos oikein käsitin.. (: ? minkä ikäinen ja oletko nainen vai mies..?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen mukaan rasismi on huumoria
Vaan kun koomikko kutsui Halla-ahoa fasistiksi, niin piti haastaa oikeuteen. Mihin se huumorinitaju yhtäkkiä hävisi? ⠀2556513Rasismia kaikkialla näkevät ovat Suomen tyhmimpiä ihmisiä
ja monillahan kuluu myös mielialalääkkeitä, eli päässä on ongelmia. Mutta he eivät tajua kuinka paljon ja ihan todellis2006060Ei kahta sanaa etteikö Petteri Orpo hyväksy rasismia
Koska jatkaa hallituksessa rasistisen perussuomalaisiksi itseään kutsuvan puolueen kanssa. Se on Petteri Orpon arvomaai275589Mitkäs nuorisoporukat ovat toisia nuoria ryöstelleet (selvää rassismia)
No poliisi kertoo, että maahanmuuttajataustaisia ovat, ja isot porukat sillä yhden suomalaisen uhrin kimpussa on ollut j1274828Hallitus on kaadettava ja Orpon on erottava
Mikään muu hallitus ei ole oman elämäni aikana tuhonnut näin paljon tämän maan taloutta ja työllisyyttä sekä suomen main1733625Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta
Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome1313405HS 12/25 kysely: persut romahti, demarit raketoi
Kyyti on kylmää persuleirissä, saattaa vetää siellä silmätkin viirulleen. Sen sijaan SDP:n puoluetoimistolla voidaan pok323107Rasismi rapauttaa Suomen mainetta ja hallituksen hiljaisuus pahentaa vahinkoa
Finnairin viesti Japanista on pysäyttävä: suomalaisen politiikan rasismikohut heijastuvat suoraan matkustuspäätöksiin ja2892615Töppö-persut ovat todella tyhmiä
sen kertoo tämäkin avaus: "Persujen suosio vain laskee" Töppö-persu vaan unohtaa, että ennen tätä galluppia persujen kan192552- 1442436