Moi! Tietääkö joku löytyykö Turusta tai n 100km säteellä Turusta hääsuunnittelijoita? Entä muita tapahtumien järjestäjiä..?
hääsuunnittelija, turku?
2
1065
Vastaukset
- jen^
http://www.studioemrosa.fi/
Pitäisi saada ainakin visuaalisen ilmeen suunnittelua ja hääpaikan ja juhlan kokonaisuuden hahmottamista. - oodi
Hei, näin viestisi vasta nyt...
Löytyy Turusta hää- ja juhlasuunnittelija, itse teen sellaisia töitä! Suunnittelen ja toteutan esim. erilaisia suurempia ja pienempiä perhejuhlia ristiäsisistä häihin ym, sekä erilaisia tapahtumia yksityisille kuten myös yhdistyksille, erilaislle ryhmille jne. Autan ihan juuri niissä asioissa, missä apua ja vinkkejä tarvitaan, osassa asioista tai vaikka kaikki juhliin liittyvät järjestelyt! Asiakkaan toiveen mukaan! suunnittelen myös esim juhlien visuaalisen ilmeen ja toteutan sen jos niin sovitaan. Vain taivas on rajana!
Palataan asiaan, jos olet kiinnostunut!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site645961Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers724806Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto504398SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun564161SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt953771SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502483Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352379Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat452119Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi481956Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val41479