Alexander "Stellanin poika" Skarsgård. Tämän hetken kuumin, hotein, sexyin ja ihanin miesnäyttelijä. Kuolaan..
http://www.youtube.com/watch?v=vcbS2PDHOko&feature=related
Alexander Skarsgård
8
1545
Vastaukset
- Patong
sano älä muuta...
- alleyesonalex
Pojasta mieheksi, tässä Alex Ylellä pyörivässä hittisarjassa
http://true-blood.net/gallery/albums/cast-season 2/normal_EricNorthman__001_HBO.jpg
ja tässä pitkähiuksisena ekalla TB kaudella
http://static.tvfanatic.com/images/gallery/alexander-skarsgard-as-eric-northman.jpg - YouSexyThing
-biisi sopii tosiaan hyvin Alexille. True Blood oli alkuun ihan tylsä ja olin jo skipannut pari jaksoa, mutta ONNEKSI satuin katsomaan neljännen jakson, jossa Alexander tuli messiin. Tiedän etten ole ainut nainen (tai mies), joka tsiigaa TB:ia vain ja ainoastaan AS:n takia. Toki sarjakin on ihan ok, mutta jos Alex kirjoitetaan pois sarjasta niin meitsinkin kiinnostus sarjaan loppuu siihen.
- skarsgardianangel
AS ei jumitu True Bloodin kaltaisiin soopasarjoihin, vaan saa kunnon rooleja oikeista leffoista. Alexander olisi loistava juurikin sotilaan ym alpha male -rooleissa, koska hänellä on hyvän ulkonäön lisäksi riittävästi karmismaa esittämään suuria roooleja.
Jenkit on kuitenkin niin sisäänpäinlämpiävää ja ennakkoluuloista porukkaa, että lienee lähes mahdoton ennustaa Skarsgårdille tai kenellekään muullekaan skandinaaville vastaavaa sukseeta mistä esim. britti- ja aussitähdet nauttivat jenkeissä. Me pohjoismaalaiset ollaan vieläkin liian eksoottisia ja liian vapaamielisiä amerikkalaiseen makuun ;D- youyou
Alexille tällä hetkellä. Kaikilla True Blood vakinäyttelijöillä on 7 vuoden soppari. Lisäksi Alex on mukana ensi vuonna julkaistavissa Straw Dogs- ja Lars von Tiersin ohjaamassa Melancholia -leffoissa. Tällä viikolla Alex on lisäksi signattu 2012 ilmestyvään sci-fi leffaan. Nämä kaikki leffat on ymmärtääkseni leffateatteri -levitykseen. Pohjoismailla ei ole tainnut ollakaan näin suurta staraa Hollywoodissa sitten Viggo Mortenssenin ja Ruotsilla ei Ingrid Bergamin jälkeen. Isabella Rosselinin tietty voi laskea puoliruåttalaiseksi. Tosin sexy Skarsilla on vielä matkaa edellisten meriitteihin, mutta suunta on oikea. Tätä miestä kestää katsella.
- E-Ei
Minusta tuossa kundissa on jotain todella epämiellyttävää... Onks toi esittänyt jossain leffassa jotain mielipuolta, siis jotain aivan sairasta tyyppiä?
- SkarsFan
on mieletön, intensiivinen näyttelijä joka karismallaan varastaa shown. Hän on haastatteluissa sanonut että haluaa nimenomaan esittää vaikeita, hämäriä, pimeitä yms tyyppejä. Ei siis ratsasta pelkästään ulkomuodollaan mikä onkin viisasta. Näyttelijätkin vanhenee ja leikellyt ja botoxilla pumpatatut tähdet ovat säälittävää katseltavaa.
- pattipää
Robert pattinson on edwardina TODELLA seksikäs, aawwsss sulan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1261867
Cheek ei enää aio äänestää kokoomusta
"Erityisen pitkästi hän kirjoittaa Palestiinan tilanteesta ja purkaa turhautumistaan siitä, miten ”Suomen valtionjohto s2041375- 841326
- 711162
Voikkaalla käynnissä iso poliisioperaatio
Poliiseja valkoisissa suojapuvuissa ja armeijan väkeä runsaasti paikalla , tyhjentävät omakotitalosta räjähteitä, aseit321049Kansanedustajien palkkioihin roimat korotukset
Kansanedustajien palkkiot nousevat lokakuun alussa sadoilla euroilla, kertoo eduskunnan palkkiotoimikunta. Ensimmäisen106916- 75872
- 79789
Joko sä olet aivan totaalisen rakastunut
Tai sitten sulla on joku hätänä. Kaikkeni lähestulkoon yrittänyt että perääntyisit mutta ei 😄60777A miehelle :)
Oli mukava näkeminen taas eilen. Olisinpa tänäänkin nähnyt sut. Harmi ettei tunneta kunnolla. Ja etten voi saada su22736