Olen tässä vähän aikaa sitten ruvennut pelaamaan wowia ja haluaisin tietää mitän mage saa minionin.
WoW - Minion-apua
8
406
Vastaukset
Ei maget saa minioneita, sekotat varmaan nyt magen ja warlockin. :)
- TWP
Warlocilla sen ekan saa ainaski warloc trainerilta.
- laatikkopoika
maget saa minionin, mutta tarvii olla frost spec.
- magelvl68
talentti puusta saat jos pelaat frosti speckkii
- wow wow
mistä wowissa siis saa druidille karhun muodon (bear form)? mulla on 14 lvl druidi ja en saa sitä mistään ,eli mistä tai miten sen saa??
plase - sadfasffasdfas
wow wow kirjoitti:
mistä wowissa siis saa druidille karhun muodon (bear form)? mulla on 14 lvl druidi ja en saa sitä mistään ,eli mistä tai miten sen saa??
plaseSuosittelen lämpimästi tutustumista esim. www.wowhead.com sivustoon, josta löytyy joka classille omat foorumit ja näiltä vielä melko kattavat FAQt eri speccien pelaamiseen. Tässä nyt esim vastaus tuohon dudun karhu-muotoon, hordelle: http://www.wowhead.com/quest=6002
- Anonyymi
Paavo pesusieni
- Anonyymi
Idk
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1471929
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir2861070Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.81889- 35868
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31779Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta18736- 73722
Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?44681Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos58674- 43670