Tykkään eräästä tytöstä, mutta hän on minua pari senttiä pitempi, voiko paskemmin enää mennä, koska muut tytöt eivät saa samaa tunnetta aikaan?
Siis olen mies ja olen maailman ihaninta naista lyhyempi! Ottaa päähän niin paljon.Yleensä tytöt ei edes mieti itseään lyhyempiä poikia!
Vois hypätä katolta!!
Siis olen mies ja olen maailman ihaninta naista lyhyempi! Ottaa päähän niin paljon.Yleensä tytöt ei edes mieti itseään lyhyempiä poikia!
Vois hypätä katolta!!
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ei sillä niin paljoa voi olla väliä että estäis lähestymästä. Tuttavuutta tekemään vaan!
Niin no kyllähän tytöt yleensä tykkää pitkistä pojista... mutta jos lyhyessä on sitten muuten kaikki kunnossa... no se riippuu ihan sen tytön mausta! Ota ihmeessä selvää. ;) Et ainakaan häviä mitään.
Mulla on kylläkin lievähkösti finnejä, ja olen sopusuhtainen. Kyseessä oleva henkilö on hieman hiljaisempaa sorttia ja olen ehkä huomannut sieltäkin suunnalta jotain, mutta joku ihme homma siinä on, että sitä kehtaa tyyliin semmosille malleillekin jutella ilman mitään paineita, mutta juuri tämä "näkymätön"(loukkaava sana, olet minulle aurinko) joka ei paljoa ole esillä koulussa, saa minulle sellaisen tunteen aikaan, että oksat pois. En pysty edes katsomaan häneen päin ja olen punastunut jo liian monta kertaa hänen nähden. Se tunne on kuolemaksi!
Tarkoitan, että hän pukeutuu vaatimattomasti, eikä oikeen koulussa ole esillä ja ei taida paljoa koulussa olla kavereitakaan, mutta sattuu juuri minulle olemaan suurin motivaatio koulun kannalta. Tekisi mieli mennä tutustumaan häneen, koska ei ole kivaa katsoa kun toinen joutuu olemaan yksin.
Hävettää purkaa tänne, jos hän tunnistaakin.
ei se mua ainakaan haittaa, olen itse aika hiljainen, ja rakkauteni kohde taitaa juuri olla mua pari senttiä lyhyempi, mutta ei se haittaa. Ei mulla muutenkaa oo hirveesti kavereita kun vain pari niin ollis kiva mennä juttelee, mutta se ei edes ikinä kato muhun päin..
No sitä on mennyt kohta jo lukuvuoden verran sitä ihastusta ja kesä erottaa meidät, lopullisesti.
Sinä jatkat siellä, minä menen minne ikinä menenkin, tiedä vaikka avarammille haaveilumaille...
Kait sen nyt vain on mentävä näin, aina ei kaikki mene tasan!