yllätin

tapeli

oli ilta olin kaverilla kysyin samilta pääsenkö yöks kysyimme hänen äidiltä joka oli tosi sexy olin silloin 15wee pääsin yöksi ja aloimme nukkumaan siinä 23,30 jolloin samin äitikin meni nukkumaan mä en mahtunut nukkumaan samassa huoneessa joten menin olkkariin yöksi kello oli 02,00 kun heräsin en tiedä mihin mutta kummiskin olin aivan hiljaa kuulin samin äidin huoneesta pano ääniä mutta ei samin äidillä ollut mies ystävää ajattelin mennä käymään vessassa muina miehinä vessa oli samin äidin(minna) oven vieressä näin minnan hän tyydytti itseänsä sormella hän ei huomannut mua vastakun vedin vessan ja tulin vessasta niin hän huusi kuka sielä mä sanoin mikko vaan minna ai mikko tuu käymään täällä menin lähemmäksi hän otti mun munasta kiinni ei aikaakaan kun se oli pystyssä anu oli selvästi kiimassa hän ehdotti et nuolen sen kostean pillun aloin nuolla ahh minna huohotti ei kauvan kestänyt kun se sai orgasmin sitten aloimme naimaan työnsin 16cm munan sen pilluun ei kauvan kestänyt kun se alko huutaa aaaahhh tunsin et sen orgasmi oli tulossa kiihdytin vauhtia koska mäkin halusin lastini tämän seksi pedon pilluun sänky pamahteli jo kovaa kun runkkasin kohta huusin kohta tulee ja kiihdytin tahtia niin että saimme orgasmin kumpikin minna huusi ja kiljui niin et mult tuli kunnon lasti ton pilluun.mieli piteitä

13

15947

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • minna

      Liian lyhyt:( muuten aika jees...

    • nonii

      Nonii, muistele tai opettele hyvä mies mitä ainekirjoituksissakin varmaan on sulle huomautettu: Ei kirjoiteta sanoja putkeen vaan käytä pilkkuja, pisteitä ja edes jonkimoisia lauseita. Hirveää luettavaa, ei nämä ole mitään perhanan tekstiviestejä!

    • Örh

      Muuten hyvä mutta voisitko vielä jättää sanavälit sekä pisteet ja pilkut pois niin olis vähän helpompi lukea...

    • lukija

      Eihän tosta saa tolkkua! Jos oli touhu samanlaista kuin kirjoituskin, niin ei jäänyt paljoa muisteltavaa jälkipolville.

    • Mies

      Opettele kirjoittamaan.
      Pistää silmään sinun huono äidinkielesi.

    • ärsyttynyt

      VITTU
      TIETSÄ MITÄÄN MISTÄÄN PILKUISTA PISTEISTÄ JNE.!!

    • Jaakkima

      Ei taida tuo ikä olla edelleenkään yli 15 ja taitaa noi "seksikokemukset" rajoittua vielä haaveisiin. Sen verran huvittavaa tuo teksti oli, myös kirjoitusasunsa puolesta. Ei hätiä, kyllä se elämä vielä sinuakin opettaa.

      • Poju

        muista kortsu...


    • juuso

      opettelisit ensin erottamaan runkkauksen ja panemisen. panemisesta et kyllä tiedä vielä mitään joten keskity runkkaamiseen.anut ja minnat on hyvä myös erottaa toisistaan..

      • joo.

        niinpä kaiken kaikkiaan paska tarina ja jos anu.. minna.. vaihtuu ni on se aika paha eihan ne ees muistuta toisiaan!


    • Leena

      huolestuttavaa tää nykynuorison äidinkielen taso...

    • juuh...

      aika helvetin PASKA!!!!!! xD xD ihan alkaa jo naurattaa tämmönen touhu! x)
      en usko että tämä on tapahtunut! "Minnan" nimikin vaihtu tossa välissä Anuksi!

    • mä vaan...

      ei oo totta!!! ja ainoastaan yks piste koko stoorissa!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä sai sinut ajattelemaan mies...

      Ettet riittäisi minulle?😔
      Ikävä
      128
      1256
    2. Anteeksi

      että tein pahaa sulle. En ole täysijärkinen.
      Ikävä
      118
      1078
    3. Luulet olevasi pidetty

      Luulet olevasi pidetty ihminen ja tärkeä monille. Oikeasti et ole! Kukaan EI oikeasti sinua jeesaa, kun tarvitset olkap
      Ikävä
      97
      904
    4. Miksi olet sitten

      Yksin? Eikö kukaan kelpaa sinulle?
      Ikävä
      112
      828
    5. Ketä naista se poju tällä hetkellä vetää höplästä

      Sillä kun pitää aina olla joku höplästä vedettävä kierroksessa
      Ikävä
      270
      774
    6. Miten murun juhannus meni

      ❤️🤗 Muistithan olla kiltisti 😁😘
      Ikävä
      48
      695
    7. Kalateltta

      Ollaan tulossa Kuhmoon Kamarimusiikkiin jos majoitus viela jarjestyisi kuitenkin. Milloin kalateltta aukeaa naillanakymi
      Kuhmo
      18
      677
    8. Mitä ihanaa voisit tehdä, että saat kaivattusi?

      Mitä ihanaa voisit tehdä, että saat kaivattusi?
      Ikävä
      42
      615
    9. Miten j mies

      Sun juhannus meni?
      Ikävä
      49
      589
    10. Milloin olet viimeksi ollut hänen..

      Lähettyvillä??
      Ikävä
      25
      565
    Aihe