yllätin

tapeli

oli ilta olin kaverilla kysyin samilta pääsenkö yöks kysyimme hänen äidiltä joka oli tosi sexy olin silloin 15wee pääsin yöksi ja aloimme nukkumaan siinä 23,30 jolloin samin äitikin meni nukkumaan mä en mahtunut nukkumaan samassa huoneessa joten menin olkkariin yöksi kello oli 02,00 kun heräsin en tiedä mihin mutta kummiskin olin aivan hiljaa kuulin samin äidin huoneesta pano ääniä mutta ei samin äidillä ollut mies ystävää ajattelin mennä käymään vessassa muina miehinä vessa oli samin äidin(minna) oven vieressä näin minnan hän tyydytti itseänsä sormella hän ei huomannut mua vastakun vedin vessan ja tulin vessasta niin hän huusi kuka sielä mä sanoin mikko vaan minna ai mikko tuu käymään täällä menin lähemmäksi hän otti mun munasta kiinni ei aikaakaan kun se oli pystyssä anu oli selvästi kiimassa hän ehdotti et nuolen sen kostean pillun aloin nuolla ahh minna huohotti ei kauvan kestänyt kun se sai orgasmin sitten aloimme naimaan työnsin 16cm munan sen pilluun ei kauvan kestänyt kun se alko huutaa aaaahhh tunsin et sen orgasmi oli tulossa kiihdytin vauhtia koska mäkin halusin lastini tämän seksi pedon pilluun sänky pamahteli jo kovaa kun runkkasin kohta huusin kohta tulee ja kiihdytin tahtia niin että saimme orgasmin kumpikin minna huusi ja kiljui niin et mult tuli kunnon lasti ton pilluun.mieli piteitä

13

15990

    Vastaukset 13

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • minna

      Liian lyhyt:( muuten aika jees...

    • nonii

      Nonii, muistele tai opettele hyvä mies mitä ainekirjoituksissakin varmaan on sulle huomautettu: Ei kirjoiteta sanoja putkeen vaan käytä pilkkuja, pisteitä ja edes jonkimoisia lauseita. Hirveää luettavaa, ei nämä ole mitään perhanan tekstiviestejä!

    • Örh

      Muuten hyvä mutta voisitko vielä jättää sanavälit sekä pisteet ja pilkut pois niin olis vähän helpompi lukea...

    • lukija

      Eihän tosta saa tolkkua! Jos oli touhu samanlaista kuin kirjoituskin, niin ei jäänyt paljoa muisteltavaa jälkipolville.

    • Mies

      Opettele kirjoittamaan.
      Pistää silmään sinun huono äidinkielesi.

    • ärsyttynyt

      VITTU
      TIETSÄ MITÄÄN MISTÄÄN PILKUISTA PISTEISTÄ JNE.!!

    • Jaakkima

      Ei taida tuo ikä olla edelleenkään yli 15 ja taitaa noi "seksikokemukset" rajoittua vielä haaveisiin. Sen verran huvittavaa tuo teksti oli, myös kirjoitusasunsa puolesta. Ei hätiä, kyllä se elämä vielä sinuakin opettaa.

      • Poju

        muista kortsu...


    • juuso

      opettelisit ensin erottamaan runkkauksen ja panemisen. panemisesta et kyllä tiedä vielä mitään joten keskity runkkaamiseen.anut ja minnat on hyvä myös erottaa toisistaan..

      • joo.

        niinpä kaiken kaikkiaan paska tarina ja jos anu.. minna.. vaihtuu ni on se aika paha eihan ne ees muistuta toisiaan!


    • Leena

      huolestuttavaa tää nykynuorison äidinkielen taso...

    • juuh...

      aika helvetin PASKA!!!!!! xD xD ihan alkaa jo naurattaa tämmönen touhu! x)
      en usko että tämä on tapahtunut! "Minnan" nimikin vaihtu tossa välissä Anuksi!

    • mä vaan...

      ei oo totta!!! ja ainoastaan yks piste koko stoorissa!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuollut teini Kajaanissa

      Kuulemma sellaista huhua liikkeessä?
      Kajaani
      7
      1609
    2. Perhoseni (miehelle)

      Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r
      Ikävä
      167
      1078
    3. Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.

      Vaimon viesti on paljastanut totuuden.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      261
      926
    4. Uskallatko paljastaa

      Millä nimellä löydyn puhelimestasi?
      Ikävä
      69
      799
    5. Halaus juuri sinulle

      Kaikki järjestyy kyllä. Luota vain. ❤️🫶
      Ikävä
      63
      778
    6. Uskaltaisitko

      Tavata kaivattusi tässä tilanteessa?
      Ikävä
      75
      741
    7. Mies, näetkö minut myös

      Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?
      Ikävä
      22
      676
    8. Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?

      Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?
      Ikävä
      138
      647
    9. Kuinkahan monen

      Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran
      Ikävä
      69
      641
    10. Meneekö unohtamis

      Projektisi hyvin??
      Ikävä
      42
      609
    11. Voiko se ikinä toimia

      Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het
      Ikävä
      32
      588
    12. Mitä sä haluat vanhus?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      54
      563
    13. Mies, kumman ottaisit mieluummin

      176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?
      Sinkut
      106
      542
    14. Voin tulla

      Sisustamaan sulle 🤭
      Ikävä
      55
      528
    15. Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi

      Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.
      Ikävä
      42
      524
    16. Kauan mökötetään toisillemme?

      Loppuelämäkö? Vai oisko jo pussailutreffit?
      Ikävä
      48
      509
    17. Eikö olisi mukavaa

      Jakaa arki yhdessä mies. Tämmöisin aatoksin.
      Ikävä
      38
      509
    18. Anteeksi mies

      En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.
      Ikävä
      40
      503
    19. Kerro mies tarinasi

      Miksi kaikki meni niinkuin meni? Haluaisin vieläkin ymmärtää. Tuskin saan vastausta häneltä, koska etsin aavikolta juuri
      Ikävä
      20
      488
    20. Laittaisit viestin suoraan!!

      Haluaisin...
      Ikävä
      30
      483
    Aihe