Nokia 3720 classic

kokemuksi Nokia 3720 classic???
4708
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olen huomannut pari ongelmaa käytössä . Ruostumaton rauta joka kiertää puhelimen tuntuu kylmältä korvaa vasten ( KESÄ ) Ruostumattoman raudan ja näytön välissä oleva kumi tiiviste painaa korvalehteen puhuttaessa.
Nämä ongelmat voi välttää käyttämällä kaijutinta.Muuten puhelin on tosi hyvä.

Äänestä
  • Minulla on ollut ko. puhelin pari viikkoa ja olen tosi tyytyväinen. Voisiko joku nevoa,16 miten saan vaihdettua takaisin tumman taustan kelloon ?

    Äänestä

Kestää ainakin asfaltille putoamisen. Näppäimistöstä irtosi kaksi nappulaa. Tilasin netin kautta uuden näppiksen 13 € postilaatikkoon 1 vrk. Nuorempi työkaverini vaihtoi näppiksen ja puhelin on taas kuin uusi. Hyvä puhelin.

Äänestä

Ihan jees s40 puhelin. Noita kaikenmaailman Nokian malleja on niin miljoona samanlaista, että joku sieltä vaan pitäis nyt napata välistä, ja tuo kyllä ihan hyvältä näyttää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joku tuntematon kirjoitti:

kokemuksi Nokia 3720 classic???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu